Honor Lists  

${defaultAlt}

Superintendent’s (S) and Dean’s (D) Lists – Spring Semester 2012-2013

Class of 2013
S Patrick Joseph Abbott - Newburyport, MA
S Justin Paul Aleshire - Taylor, MI
S Ronald Quinton  Allen - Seattle, WA
S Samuel Isaac Amedia - Miami, FL
D Daniele Denise Anderson - Oklahoama City, OK
S Steven Elliot Anderson - Selden, NY
D Bret MacArthur Anstett - Bloomfield Hills, MI
S Kirsten Anna Asdal - Chester, NJ
S Andrew Bryant Atwill - Fulton, KY
D Sean Patrick Bagent - Norcross, GA
D Matthew Edmund Baglini - Cumberland, RI
S Richard Mason Bailey - Fairmont, WV
D Benjamin Harrison Baker - Baltimore, MD
S Logan Keith Baker - Peoria, AZ
D Tyler Jackson Barker - Navarre, FL
S Glendon James Bartlett - Elverson, PA
S Leslie Christine Lew Beatrice - Burke, VA
S Dylan Douglas Becker - Joshua, TX
D Caleb Joseph Bekemeier - Munger, MI
S Selina Benavides - Los Angeles, CA
D Bryan David Bernreuther - Oxford , PA
S Steven John Billmaier - Bowling Green, OH
D Michaela Noel Bilotta - Washington, DC
S Michael Philip Birnbaum - Moseley, VA
D Dean Albert Black  - Colorado Springs, CO
S Sean Michael Blochberger - Lorton, VA
D Curtis Raymond Bolinger - Lancaster, PA
S Benjamin Stuart Bondurant - Atlanta, GA
S Nicholas Andrew Bonsall - Middletown, DE
S Taylor Margaret Boosmann - Branchburg, NJ
S Kerri Lynn Bortz - Mohnton, PA
D Katherine Ann Bray - Cary , NC
D Nicole Marie Breen - Yorktown, VA
S Robert Everett Bruss - Lake Oswego, OR
D Edward Joseph Butler III - Norwell, MA
S Brigid Mansfield Byrne - Vienna, VA
S Clayton Kendrick Callander - San Francisco, CA
S Nicholas Scott Campbell - Geneseo, NY
S Lauren Kay Carpenter - Murphy, TX
S Christina Marie Carson - Wenonah, NJ
D Melissa Carwile - Gambrills, MD
S Jason Robert Case - Crestview, FL
S Chuan Alexander Chang - Herndon, VA
S Justin Michael Chapman - San Diego, CA
D Jongsung Chi - Seoul
D Jordan Leanna Chmielewski - Grand Prairie, TX
S Giiehti Denmlay Charnelius Christian - Dover, DE
S Matthew Paul Christian - Matthews, NC
D William Henry Christoph III - Kansasville, WI
D Trevor Matthew Cleary - Los Olivos, CA
S Wayne Ralph Cleary III - Utica, NY
S Melanie Pauline Cleveland - Murrieta, CA
S Brent Timothy Cline  - Mulvane, KS
S Tyler Dean Coleman - Agoura Hills, CA
D Patrick Gerard Collins - Floral Park, NY
S Thomas David Corbett - Willis, TX
D Matthew Richard Couch - Camp Hill, PA
D Sean Thomas Crain - Leonardtown, MD
S Joseph Wallace Crawford - Carmel, IN
D John Charles Crow - San Diego, CA
S Natalie Elizabeth Crow - San Jose, CA
S Robert Martin Crutcher - Richmond, VA
S Dyanna Roselle Cuevas - Germantown, MD
D Gregory Taylor Cummins - Tallahassee, FL
S Laura May Curtis - San Diego, CA
S Max Thurman Cutchen - Coronado, CA
D Kendra Paige Cypher - Aurora, CO
D Erik McCoy Dahl - Highland Village, TX
S Zachary Neil Dahlke - Walnut Creek, CA
D Jason Brian Darby Jr. - Montclair, VA
D Kevin O'Brien Darby - Landisville, PA
S Kellie Anne Darmody - Charlotte, NC
S Kelcie Lynn Davis - Huntingtown, MD
D Michael Ryan DeLong - Coppell, TX
D Jasmine Stoll DePompeo - Sayville, NY
S Geoffrey Steven DeSena - Fort Collins, CO
S Julie Anne DiGiovanni - Downingtown, PA
S Hannah Ariel Dildine - New Knoxville, OH
S Matthew Ryan Disher - Annapolis, MD
S Ryan Christopher Dishman - Hollywood, MD
S Kristian William Dominguez - Hollywood, FL
D Alexander Rumbough Donaldson - Vail, AZ
S Alejandra Dorado - Milford, CT
S Micah Donald Dose - Fairfax, MN
D Thomas James Dowd - San Francisco, CA
S Catherine Eileen Drake - Kent, WA
D Jacqueline Ann Drew - Waltham, MA
S Nicholas James Duesler - Savannah, GA
S Miles Christian Eaglowski - Massillon, OH
S Joseph George Economou - Bloomington, IL
S Ian Frances Eisenhauer - Jersey Shore, PA
S Kyle Aspie Elam - Oceanport, NJ
D Anthony W. Emberger - Fredericksburg, PA
D Janae M. Estrada - Windsor, CA
S Tyler Ross Faris - Bridgeport, WV
S Andrew Kevin Feeney - Norcross, GA
D Michael James Fiorelli - Richmond, VA
S Jacqueline Irene Fisher - Newtown, CT
D Brian Trinai Fitzgerald  - Houston, TX
D Andra Florina Florea - Rocky River, OH
D Stephanie Marie Flores - Romeoville, IL
D Harper Ellis Foley - Uvalde, TX
S Caitlin Jeanne Foran - Massapequa, NY
D Christopher James Fowler - Westford, MA
S Nicholas Ryan Fowler  - Smyrna, TN
D Nichole Lynn Frantz - San Antonio, TX
S William James Frazier - Davidson, NC
D Brittany Elise Fruin - Mclean, VA
S Chris Rastauskas Fussman - Detour Village, MI
D Michael Joseph Gachowski - Placerville, CA
S Paul Michael Gainey - Spearfish, SD
S Christopher Reed Gallardo - San Diego, CA
S Christopher Dean Galvin - Austin, TX
D John William Gannon - Westlake, TX
S Todd Austin Gerald - Baton Rouge, LA
S Phillip Andrew Giammanco - Del Rey Oaks, CA
D James Denton Giesemann - Starkville, MS
D Timothy Allen Goins II - Lexington, KY
S Bryan Mark Golonka - Cape Haze, FL
S Victoria Elaine Gonzalez  - Chadds Ford, PA
S Charles Edward Goodman - Dallas, TX
D Evan Michael Gordon  - Schenectady, NY
S Laura Margaret Gorinski - Greensburg, PA
S Mitchell Robert Graves - Damascus, OR
D Jeremy Blake Gray - Kilgore, TX
D Amanda Nicole Griffin - Roseville, CA
D Hilleri Nichol Groves - Spring Hill, TN
D Rebecca Marie Guild  - Theinsville, WI
D Pamela Licetz Guizar Castillo - Guatemala City, 
D Brian Robert Gureck - Honolulu, HI
S Brendan Patrick Hanlon - Lake Oswego, OR
D Alan James Hansen - Orlando, FL
S Colter John Hanson - Three Forks, MT
D Kyle Marsh Hanton - Dimondale, MI
D Christy Carolyn Harding - Visalia, CA
S William Ray Harris - Athens, GA
S Riley John Harsh - Malvern, PA
S Elizabeth Grace Hegarty - Southborough, MA
D Christian Helmer Heller - Beulah, ND
S Alexander Joseph Herbelin - Dallas, TX
S David Kenneth Herrera - Pensacola, FL
D Ryan David Hetherington - Austin, TX
S Harold Benjamin Hickey - Miami, FL
D Laura Claire Hill - Jacksons Gap, AL
D Daniel Knox Holliday - Dallas, TX
D Dennis Jeremiah Hooks - Mercer Island, WA
D Natalie Andrea Houle - The Woodlands, TX
D Breyer M. Houston  - Clive, IA
D John William Howell Jr. - Hatfield, PA
S Jackson Woodard Hummeldorf  - Coronado, CA
S Joseph McCue Hussey - Goshen, IN
S Nicholas Andrew Hutchinson - West Harrison, IN
D Joshua William Hyland - Springfield, VA
S Kevin Matthew Iannacone - Freehold, NJ
S Sarah Lynn Jaeger - Siler City, NC
S Stephen August Jaenke - Arnold, MD
D Charles Douglas Johnson Jr. - Martinez, GA
S Maxwell Douglas Johnson - Glen Ellyn, IL
S Sara Marie Johnson - Ridgefield, CT
S Jenne Gabriana Jolie - Meridian, MS
S Jennifer Lynn Jones - Alexandria, VA
D Jacob Thomas Juriga - Saint Charles, IL
S Michael Edward Keane - Wayne, NJ
S Travis Michael Keating - The Woodlands, TX
S Kristina Michelle Keeling - Dacula, GA
S Kyle Llewellyn Kelly - Carlsbad, CA
D Samuel James Kelly - Traverse City, MI
S David Lyle Glenn Kennedy - Wasilla, AK
S Alexander John Kersey - Clive, IA
S Daniel Kim - Flushing, NY
D Dylan Thomas Kim - Highlands Ranch, CO
S Hobart King Kistler - Centre Hall, PA
D Karl Kenneth Knight III - Indianapolis, IN
S Jocelynn Sverra Scarpace Knudsen - Missoula, MT
S Danica Marie Konyk - Mechanicsville, MD
D Alexander Geoffrey Kornick - Akron, OH
S Joshua August Kotler - Fort Lauderdale, FL
S Phoebe McDaniel Kotlikoff - Ithaca, NY
D Mathew Robert Kramer - Arvada, CO
S Jordan Aleece Kronshage - Calumet, MI
S Katie Lauren Labbe - Chattanooga, TN
D Justin Richard Lamascus - Rancho Cucamonga, CA
D Kristoffer Kevin Larson - Seattle, WA
S Nicholas Robert LaSalle - Fairport, NY
D Sean Michael Lavelle - Newtown, PA
D Christine Joy Layug - Oceanside, CA
D Nicolas Lebovitz - Rancho Palos Verdes, CA
S Tyler Allen Leslie Ledoux - Mechinicsville, IA
D Philip Stewart Lee - Macon, GA
S Erica Ann Leinmiller - Atlanta, GA
S Jeff Donald Lentz - West Des Moines, IA
S Molly Lynn Lepter - Chestertown, MD
S Jacob Brooks Levin - Madison, NJ
D Cory Mitchell Leviton - Jackson, NJ
D Jewel Morris Lightfoot IV - Greeley, CO
D Katrina M. Lintz - Bremerton , WA
D Garrett Andrew Loeffelman - Darien, CT
D Caroline Elizabeth Lopez - Schertz, TX
D Fernando Lopez-Sotelo - North Las Vegas, NV
S Allison Gail Maher - Oakton, VA
S Ashley Mercedez Mannix - Colorado Springs, CO
S Kevin Matthew Martin - Winslow, ME
D Meleah Louise Martin - Walkersville, MD
D Shane Luke Martin - Wickenburg, AZ
S Taylor Jo Marton - Wheaton, IL
D Hannah Marie Basinger Mayer - Mansfield, OH
D Connor Charles McCubrey - Marietta, GA
S Miles Ennis McGee - Mandeville, LA
S William Blair McGee - Okatie, SC
D Matthew Kirke McVay - Shaftsbury, VT
S David Alexander Medina - Fredericksburg, VA
D Emily Madeline Mellin - Sherwood Forest, MD
D Keegan Patrick Merkert - Severna Park, MD
S Elizabeth Anne Milewski - Bryn Mawr, PA
S Bailey Claire Miller - Honolulu, HI
D Nicholas Christopher Miller - Cincinnati, OH
S Nombulelo Ntombifuthi Pearl Mkhulise - Pretoria Gauteng, 
S Mark Edward Moeller - Camp Lejeune , NC
D Nora Doan Momani  - Gaithersburg, MD
S Ryan Thomas Monagle - Landenberg, PA
S Eric Rory'O More II - Lakewood, WA
S Thomas Stanley Morgan - Huntingtown, MD
D Benjamin Morris - Kensington, MD
D Brett Edwin Morris  - Katy, TX
D Kenneth Glenn Morrison - Evansville, IN
D Eric Compton Mosher - Los Alamos, NM
S Michael G. Mourafetis - Crystal Lake, IL
S Justin Daniel Mueller - Missoula, MT
S Steven Andrew Musselwhite - Hartsville, SC
S Capshaw Horatio Nagel - Palmer, AK
S Marina Katheryn Nanartowich - Williamsburg, VA
D Kristina Janel Nelloms - Greeley, CO
D Nathan James Noel - Prescott Valley, AZ
S David Nygren - Dayton, OR
S Patrick Michael O'Sullivan - North Merrick, NY
S Cristen Kate Odom - Providence Forge , VA
D Nicolas Keoni Hugh Ogier - Kihei, HI
S Claire Constance Olechowski - Annapolis, MD
D Mark Steven Palmquist - Lino Lakes, MN
S Donald Mclean Panter III - Collierville, TN
S John Michel Paquette - Canyon Lake, TX
S William Beaurie Parker Jr. - Boonville, MO
D William Victor Parker - Annandale, VA
D Sean Thomas Parmigiane - Medway, MA
S Stephen Victor Patane - Wall , NJ
S Nicholas Dionysios Patitsas - Brookline, MA
S Zachary Max Patrick - Springfield, VA
D Eric Louis Peart - Davisburg, MI
S Jacqueline Michelle Penichet - South Salem, NY
D Jennifer Nicole Penley - Pfafftown, NC
S Matthew Nelson Perry - Ashland, VA
S Sean Haley Philbin - Warren, OH
D Charles H. Piersall IV - Colorado Springs, CO
S Brooke Leigh Pitcher - East Hampton, CT
S Michael Joseph Pollard - Palm Beach Gardens, FL
S Jonathan Simes Poole - Yarmouth, ME
S Christopher Alan Porter - Las Cruces, NM
S Andrew William Price - Florissant, MO
D Benjamin Lloyd Price - Gilbert, AZ
D George Robert Prieto - Southold, NY
S Travis Atkins Probe - Temple, TX
D Eric C. Provost - Woodstock, IL
D Fallon Siobhan Puppolo - Lancaster, PA
S Benjamin Lee Putbrese - Xenia, IL
S Emma Christian Quinn - Boston, MA
D Matthew Lee Raburn - Memphis, TN
S Kelsey Marie Ragsdale - West Point, NY
D Josue Luii Ramos-Calvario - Chula Vista, CA
D Michael Thomas Rawls - San Diego, CA
S Michael Curran Raynes - Montclair, VA
D Mark Steven Reaser - Dayton, ME
S Christopher Cavanaugh Reed - Springfield, OH
D Paula Christine Register - Chesapeake, VA
D Danielle Christine Reminger - Wheaton, IL
D Robert Zachary Repp - Claremore, OK
D Philip Edward Reynolds - Westfield, NJ
D Joel Tyler Rinehart - Kingwood, TX
S Eric Lefever Rintz - Lancaster, PA
S Marc William Rintz - Lancaster, PA
S Georgia Alexandria Riojas - Riverside, CA
S Antonio Carlos Roa - Hanford, CA
D Benjamin James Robinson - Ankeny, IA
D James Caleb Robinson - Roebuck, SC
S James Bond Robinson  - Phoenix, AZ
S Brian Andrew Roofner - Dallas, TX
S Camille Nicole Ross - Saint Leonard, MD
S Kevin Alexander Roth - Freeland, MI
D Sarah Elizabeth Rupp - Oak Hill, VA
D James Christopher Russell - Vancouver, WA
S Andrew Jeffrey Rydalch - Rexburg, ID
D Wesley Scott Sadler - Reisterstown, MD
D Arthur Hsiao-Ho Sakamoto - Austin, TX
D Theresa Gail Sanchez - Chicago, IL
S Christian Maxwell Sandroni - Granger, IN
D John Kyle Satterwhite - Charlottesville, VA
D Natalie Marie Schimelpfenig - Carrollton, TX
D Daniel Joseph Robert Schmerber - Elgin, IL
D Roberto Andres Schneider - Seabrook, TX
D John Joseph Schoberl IV - Milford, NJ
S Stephen Charles Scott - San Antonio, TX
S Raymond Keith Seese - Alto, MI
S Patrick Harris Seng - Irvine, CA
S Joseph Anthony Shannon - Elmhurst, IL
D Ashleigh Megan Share - Hailey, ID
D Michael Vincent Short - Erial, NJ
D Derrick Corde Simons - Billings, MT
S Stewart Mitchell Simpson  - Okarche, OK
D Quinn Thomas Sloan - Victor, MT
D Douglas Martin Smith - Bend, OR
D John Randolph Smith III - Richmond, VA
S Andrew Kennedy Snell - Middletown, RI
S Joshua Daehyun Sohn - Ashburn, VA
S Francheska Enid Soto - San Antonio, TX
S Clinton Logan Spencer - Lake City, FL
D Jordan Daniel Spivey - Baltimore, MD
D Chloe Jillian Staab - Chino Hills, CA
D Andrew Jacob Stanley - Escondido, CA
S Seth Ross Stewart - Greensboro, NC
S Audrey Jasmin Stiles - Haymarket, VA
S Samuel Feodorovich Strelkoff - South San Francisco, CA
S Nathan Mark Swan - Madera, CA
D Sean Andrew Sweeney - Downingtown, PA
S Scott Christopher Tangen - Burnsville, MN
S Troy Bernard Tauber - Sturgeon Bay, WI
S Tay Cheng Han - Ave 3, Unit 10-145, 
D Kenneth James Taylor II - Sarasota, FL
S Christopher Joseph Teska - Indianapolis, IN
D Luke Adoniram Johnson Theriault - Cape Elizabeth, ME
D James Eugene Thomas - Sterling, VA
S Matthew James Thomas - Belleair, FL
D Michael William Thorsen - Naples, FL
S Joel Andrew Tidd - Iola, KS
S Jordan Daniel Timmreck - Brunswick, ME
D Kyle Sanders Todd - Winston Salem, NC
S Stefanie Vi Ton - Milpitas, CA
S Austin Joseph Toombs - Leonardtown, MD
S David Michael Towle - Jacksonville, FL
D Andrew Christopher Tresansky  - Robbinsville, NJ
S Justin William Vagts - Crofton, MD
S Nathaniel Barnes Valaik - Naperville, IL
D Jamie Rochelle Lao Vales - Saipan, MP
S Max Cullen Van Benthem  - Albuquerque, NM
D James  John Vankirk - Laramie, WY
D Benny Lee Vann Jr. - West Mifflin, PA
S Eric Michael Washkewicz - West Orange, NJ
S Rebecca Elizabeth Watson - Glenn Dale, MD
S Philip John Watterson - Brooksville, FL
D Alexis Marsia Werner  - Lemoore, CA
D Keegan Wetzel - Palos Heights, IL
S Katie Diesta Whitcombe - Anthem, AZ
D Korin Ann Wilke - Millersville, MD
S Philip Michael Williams - Silver Spring, MD
S Eric James Wootten - Woodbridge, VA
D Kameron Taylor Wright - Jacksonville, FL
S Matthew Logan Wright - Fittstown, OK
S Matthew Joseph Yates - Pittsburgh, PA
S David Matthew Yonkings - Elyria, OH
S Katherine Ann Young - Berwyn, PA
S Dean Andruss Zettler - Worthington, OH
Class of 2014
D Carolyn Marie Adkins - Bellevue, WA
S Bonnie Lynn Alford - Colbert, WA
D Gilesa Andrea Allison - Ozone Park , NY
S Rachelle Frances Ammond - Slidell, LA
S Robert Thomas Andon  - Austin, TX
S Aaron Arellano - San Bernardino, CA
S Ryder Helen Ashcraft - Kingston, ID
D Michael John Ashmore - Indianapolis, IN
D Katherine Anderson Ashton - Austin, TX
S Lauren Theresa Baguley - Hudsonville, MI
S Ian Thomas Balczewski - Lafayette, CA
D Benjamin Michael Baltz - Denver, CO
S Ruth Louise Bates  - Cambridge, MA
S Audrey Elisabeth Bauer - Lake Zurich, IL
S Brett E. Beeson - Lynchburg, VA
S Mitchell Ian Bell - Omaha, NE
S Cameron James Benner - Middleburg, PA
S Jordan Fenway Bennett - Grand Rapids, MI
S Brett Bogaard - Pella, IA
S Colin Edward Bogdan - Buffalo, NY
S Scott Holden Bolstad - Highland, NY
S Sharon Chin Ling Bong - Menifee, CA
S Alfredo Eduardo Bouchot - Cedar Park, TX
D Bryce Kenneth Boyer - Elma, WA
S Tyler Armstrong Breslin - Allentown, PA
D James Elliot Breuer - Portland, OR
D Anthony Wyatt Broll - Shawnee, KS
D James Patrick Browning III - Gun Barrel City, TX
D Gregory Philip Bryant - Ellicott City, MD
D Michael Paul Buck - Fayetteville, GA
S Michael Thomas Burgoyne - Townsend, MA
S Matthew Stephen Busick - Katy, TX
D David Irvine Calderon-Guthe - Chapel Hill, NC
S Jacqueline Rose  Callahan - Sewell, NJ
S Jeffrey Duncan Canclini - Arlington, TX
S Anthony James Cardon IV - White Plains, NY
S Samantha Marie Carl - Pittsburgh, PA
S Melissa Mei Yi Chan - Honolulu, HI
S Peter Chatry - Covington, LA
S Daniel Joseph Chauvin - Reston, VA
S William Pierce Chilton - Austin, TX
S Justin K. Chock - Honolulu, HI
D Alexa Ann Ciarolla - Rolling Hills Estates, CA
S Alexander Jarrard Clark - Friendswood, TX
S Joshua Clyde Clark - Belpre, OH
S Brian Charles Colby - Palatine, IL
S Mark Alan Colby - Houston, TX
D David Wayne Cooper - Camarillo, CA
D Elizabeth Marie Corcoran - Manasquan, NJ
S Zachary David Cornelius - Savannah, GA
S Elizabeth Nora Cotter - Middleburg, VA
S Clayton James Cottrell - Sebeka, MN
S Jillian Nicole Coughlin - Annapolis, MD
S Thomas Joseph Cowhey - Glenview, IL
D Tyler Douglas Cox - Visalia, CA
S William Wesley Cox - Parkersburg, WV
S Hayes Martin Cozza - Bound Brook, NJ
S Britana L. Cremean - Sandusky, OH
S Cameron Bruce Crowell - Culver, IN
S Jean-Luc Keith Currie - Mobile, AL
S Austin Dahmer - Paradise Valley, AZ
D Chase Henry Dalton - Coronado, CA
D Matthew Bryce Dalton - Safety Harbor, FL
D Christian Michael Royden Dane - Gilbert, MN
D Tracy Leroy Daniels II - Jonesboro, GA
S Lindsey Louise Darling - Williamsville, NY
D Brian Davenport - Norfolk, VA
S Eric John Davids - Boulder, CO
S Kyle Zachary Davinsizer - Altoona, PA
S Connor Mills Davis - Charleston, SC
D George Charles Davis II - Las Vegas, NV
S Zachary Jon Davis - Colorado Springs, CO
S Hugh Macgregor Davison - Towson, MD
S George Michael Davros - Lincolnwood, IL
D Stephanie Ann Rachel Deboer - Concord, CA
D Ellen Kaye Deckinga - Jenison, MI
S Michael Raymond Delaisse - Lancaster, TX
S Kathleen Thea Dennis - Cheapeake, VA
S Benjamin Edward Nicolas Derathe - Tampa, FL
D Christopher Kenji Dinelli - Gulf Breeze, FL
S Timothy Dewitt Dixon Jr. - Shaker Heights, OH
S Samuel Scott Dodson - Valparaiso, IN
S Jonathan Clarke Driesslein - Wake Forest, NC
S Caleb Joshua Drogowski - Alanson, MI
D Ryan Vincent Duffy - Malvern, PA
S Lance Boling Dugger - Evans City, PA
D Brandon Kyle Easler - Spartanburg, SC
D Zachary Thomas Eaton - Harpers Ferry, WV
S Matthew James Eblin - Mount Gilead, OH
D Jared Ray Edwards - Eagle Point, OR
S Brendan Christopher Egan - Crown Point, IN
S Earl Day Ehrhart V - Powder Springs, GA
S Joshua Paul Emison - Palm Bay, FL
S Joshua Robert Escobar - Arvada, CO
S Andrew James Felton - Phoenix, AZ
D Michael James Fineis - East Lansing, MI
D Sean Matthew Finney - The Woodlands, TX
D Cara Elizabeth Fisher - Highland, MD
D Alexander Joseph Fishman  - Forest Hills, NY
D Samuel Christopher Flood - North Plainfield, NJ
S Sarah Austen Fogleman - Kingston, RI
S Gregory James Forrester - Traverse City, MI
D Erin Marie Fortner - Villa Hills, KY
S Andrew Walker Foskett - Manassas, VA
S Ryan Michael Fowler - Haymarket, VA
S Christopher Dowds Frantz - Akron, OH
S Alexandra Olivia Freeman - Lincoln, NE
S Brianna Eileen French - Woodbridge, VA
D Brian Alexander Fritz - Simsbury, CT
S Eric Nels Fugleberg - Portland, ND
D Joseph Thomas Gallagher - South Walpole, MA
S Samuel Robert Gedeon - Hudson, OH
S Aimee Patricia Gennaro - Havertown, PA
S Grant Norman Genzman - Perrysburg, OH
S Gregory Michael Gerlach - Elm Grove, WI
D Ashley Nichelle Gilliard - Goose Creek, SC
S Margaret Gilroy - Hillsborough, NJ
D Rowland Edward Girling - Lynchburg, VA
S John Godfrey - St Paul, MN
S Alexander Jared Goulette - Elkridge, MD
S Ian William Gray - Murrysville, PA
S Thomas Edward Greene - Carlsbad, CA
S Matthew Randall Grimm - North Potomac, MD
S David Andrew Guerin - Millington, NJ
S Justin Michael Haan - Byron Center, MI
S Ian Hagen - Bakersfield, CA
D Mary Katherine Hamilton - New Albany, OH
S Ganesh Mahesh Harihara  - San Jose, CA
S Shane Alexander Hass - Veazie, ME
D Mcmillan James Hastings - Lakewood, CO
S Andrew Hayes - Manhasset, NY
S Kennan Michael Healy - Leawood, KS
S Brittany Nicole Henley - Eliot, ME
S Benjamin Michael Herbold - Jacksonville, NC
S Joshua Paul  Hildebrand - Fredericksburg, VA
S Elizabeth Hoerner - Lititz, PA
S Brian Beau Holloway - West Windsor, VT
S Brandon Jonathan Hooper - Lawrenceville, GA
S Christopher Brian House - Raleigh, NC
D Matthew Clark Huffman - Lakeland, TN
S Benjamin Powell Huggins - Austin, TX
D Jose Antonio Iglesias II - Davie, FL
S Andreas Ramon Jackson - Suitland, MD
S Daniel Alexander Jacquier - Cary, IL
S Christopher Gilles Johnson - Scottsbluff, NE
S Susannah Reed Johnson - Wellesley, MA
D Donna Luise Jones - Mansfield, TX
S John Kania - Prospect Park, PA
D John Karam - Beirut, 
S Howard West Kellett Jr. - Rock Hill, SC
D Dylan Mccabe Kelly - West Islip, NY
S Ryan Paul Keyes - Hudson, OH
S Curtis Adrian Khol - Vienna, VA
S Polly Beth Kisin - Potomac, MD
D Ann Elizabeth Kitzmiller - Milford, DE
S Karissa Mae Kleinschmidt - Chesapeake, VA
D Michael Chase Klunder - Annapolis, MD
D Ryan Poe Kochert - Moreland Hilles, OH
S Ryan James Kommer - Newark, NY
D Olivia Nami Kosaka - Burien, WA
S Emily Lynn Kreyenhagen - Huson, MT
D Donald Matthew Lafleur - Baton Rouge, LA
S Matthew James Lanoue - Annapolis, MD
S Michael Eugene Larson - Crestwood, IL
S Trenton Ross Layne - Flower Mound, TX
S Christopher Bryan Lee - Mobile, AL
S Derek Robert Lee - Las Vegas, NV
D Doyoung Lee - Spokane, WA
S Kelsey Lee - Cary, NC
S Lucas Kraft Leonhardt - Delafield, WI
D Eric Benjamin Lies - West Jordan, UT
S Samuel Wisman Lilek - Bethesda, MD
S Cameron Michael Little - Arlington, VA
S Alex Sean Liu - Gaithersburg, MD
D Keaton Terry Wayne Lockhart - Chelsea, OK
S Nathan Christopher Lorei - New Market, MD
S David B. Lorio - New Roads, LA
S Christopher Blake Lowman - Matthews, NC
D Lucille Lu - Walnut, CA
S Jordan Connor Lynch - Madison, MS
S Kyle Ryan Lynch - Waterford, MI
D Katelyn Ann Macdonald - New Hampton, NY
S Madelyn Macfarlane - Pensacola, FL
S James Matthew Mackovjak - Silverdale, WA
S John Michael Mackovjak - Silverdale, WA
S Andrew David Macpherson - Whispering Pines, NC
S Michael Sagada Madrid - Vancouver, WA
S Kirkland Douglas Malcolm - Marietta, GA
D Eric Walter Markovich Jr. - Peoria Heights, IL
S Montana Dale Marsh - Springtown, TX
D Benjamin Matson - Muskego, WI
D William Charles Mayo - The Woodlands, TX
S Eamonn James Mccarey - San Diego, CA
S George Rowland Mcclymont - Novi, MI
D Dylan John McCrea - Davie, FL
S James Tyler Mcdaniel - Tyler, TX
D Sean Patrick Mcdonald - Lansdale, PA
S Alec Scott Mcglaughlin - State College, PA
S John Thomas McGlynn - Tallahassee, FL
S Forres Ian Mcgraw - Dallas, TX
S Connor Daniel Mckiernan - West Nyack, NY
S Daniel Joseph Meaney - Naperville, IL
S Abigail Ruth Meyer - Lancaster, OH
D Andrew James Mighty - Cockeysville, MD
D Andrew Harrison Miller - Abingdon, MD
S Landon Cole Miller - Bend, OR
S James Andrew Mills II - Williamsburg, MI
S Elizabeth Layne Morrison - Signal Mountain, TN
D Hannah Kay Morse - Auburn, WA
S Stephen Kyle Moss - Poway, CA
D Zachary Eugene Motter - Virginia Beach, VA
S Kathleen Marie Mullen - Mount Airy, MD
D Alexander Gray Mund - Orlando, FL
S Benjamin Joseph Murphy - Benson, MN
S Alexander Joseph Mychalowych - Farmington Hills, MI
D Seungun Daniel Myung - Silver Spring, MD
S Jacob Thomas Neal - Park Hill, OK
S Broderick Ashley Neel-Feller - Fairfax, VA
S James Thomas Neigel - Round Lake Beach, IL
S Andrew Edward Nesselroade - Wilmington, NC
D Eric Weston Nordquist - Clarkston, MI
S Haley Ann Nowak - Manassas, VA
D Krystyna Ann Nowakowski - Buffalo, NY
S John Blackwelder Nowell III - Mclean, VA
S Kathleen Marie O'Brien - Elizabeth, NJ
S Matthew Charles O'Dowd - Congers, NY
D Nolan D. O'Sullivan - Valencia, CA
S Catherine Margaret Oakley - Fairfax, VA
S Samuel James Oat-Judge - Farmington, CT
S Scott David Oberst - Rockville, MD
D Daniel Scot Ojard - Ellicott City, MD
S Caitlin Suzanne Olsen - Los Gatos, CA
D Patrick Stewart Paap - Murrieta, CA
D Richard Padron - Bellville, TX
S William John Pagliarulo - California, MD
S Stephen Edward Patricco Jr. - Union, NJ
S Austin Darby Patrick - Santa Barbara, CA
S Nathanial Rex Perisho - Conway, MO
S Audrey Kathleen Petro - Warsaw, IN
D Andrew Michael Pfau - Wexford, PA
D Stephen Thomas Picchini - Moorpark, CA
S Kenneth William Piech - North Pole, AK
S David Stefan Piekut - Oakland Gardens, NY
S Nicholas Anthony Pillari - Orlando, FL
D Robert Allen Platt - Poteau, OK
S John Evan Powers - Palos Verdes Estates, CA
D Zachary Robert Powers - Henrico, VA
S Austin Michael Price - Richardson, TX
S Alexander John Pybus - Honolulu, HI
D Mack Yi Qin - San Francisco, CA
S Ben Waverly Radford - Roanoke, VA
S Christopher Radka - Alexandria, VA
S Krishnan Rajagopalan - Houston, TX
D Pierre F. Ramos - New York, NY
D Skyler Edison Raybin - Clinton Township, MI
S John Nathaniel Reader - Wichita, KS
S Jordan M. Rettie - Annapolis, MD
S Sabrina Reyes - Brownsville, TX
S Gerald Daniel Rimmer - Charlotte, NC
S Marisa Faith Roberts - Forked River, NJ
S Andrew Isaac Robinson - Madison, MS
S Evan William Rose - Florence, SC
S Remington Jeffrey Roth - Newport News, VA
S Brian Christopher Rud - Oakton, VA
D Adrian Roberto Santos-Alborna - Miami, FL
D Aleksandra Joan Sawyer - Fairfax, VA
D Andrew Philip Sawyer - Yuba City, CA
S Matthew Nicholas Schaidle - Goodfield, IL
S Gabriela Alice Scherer - Fort Worth, TX
S Jacob Harrison Schlenbecker - Chicago, IL
D Thomas Schofer - Coronado, CA
S Cyle James Schultz - Las Vegas, NV
S Alexander Harrison Scott - Plymouth, NH
D Anthony Seda - Smiths Station, AL
S Frederick Lee Shaak III - Myerstown, PA
S Thomas James Shaheen - Walkersville, MD
D Kelsey Marie Shevock - Purcellville, VA
D Riacca Gabriela Calvo Camacho Slater - Tamuning, GU
S Robert Joseph Slye - Arlington, TN
D Katherine Smisson - Colorado Springs, CO
S Jacob Guy Snyder - Pueblo, CO
D Haley Morgan Sobrero - Columbus, MT
S Dylan Kane Spencer - Clearwater, KS
D Tyler George Sposato - Coshocton, OH
S Julie Boothe Stabile - Framingham, MA
D Mark William Steblein - Hitchcock, TX
S Kyle Rafferty Steenberge - Pittsford, NY
S Blake Allen Stout - Aiken, SC
S Kevin Anthony Stransky - Sugar Land, TX
D Emily Forbes Strong - Millington, MD
S Cody Jacob Stueve - Hereford, TX
S Rizalina Sitjar Suriben - Bremerton, WA
S Nathaniel Thomas Swift - Olathe, KS
D Nicholas John Szczepaniak - Bellevue, NE
S James Patrick Temple - Evergreen, CO
D Shane Duong Thames - Navarre, FL
S James Theodos - Southbury, CT
D James Bradford Thomas - Wesley Chapel, NC
S Connor Richard Timmins - Naples, FL
S Roberto Abel Torrealba Jr. - Miami, FL
D Phillip Christopher Trainor - Pasadena, MD
D Tyler Stephen Trainor - Pasadena, MD
S Michael Elio Troncoso - Avon Lake, OH
S Jordan Gregory Tropf - Mayfield Village, OH
S Alexander Paul Turitzin - Middletown, NJ
S Brynn Elizabeth Umbach - The Woodlands, TX
D Jennifer Marie Underhill - Cumming, GA
D Brianna Lucia Valladares - Ridgely, MD
D Jeremy Omar Vasquez - Passaic, NJ
D Justin Glenn Versteeg - Denver, CO
S Samuel William Vonparis - Upper Falls, MD
S Christopher Kenneth Voss - Stafford, VA
D Steven Mathew Walsh - Brockton, MA
S Phillip Michael Wears - Fairfax Station, VA
D Brendan David West - Meridian, ID
D Tory James West - Hazel Green, AL
S Cassidy West-Santos - Albuquerque, NM
S Ryan William Wheeler - Baltimore, MD
S Justin Donovan White - Suwanee, GA
D Logan Eileen Wilk - Manhattan Beach, CA
S David Fitzgerald Williams - Roanoke, VA
S Jon Andrew Williams - Hyattsville, MD
D Philip Vincent Williams - Annapolis, MD
S Heather Lynn Willis - Tacoma, WA
S Jared Wilson - Amanda, OH
D John Brady Wilson - Los Angeles, CA
S Benjamin Wisniewski - Pittsburgh, PA
S Alexander Stuart Yachanin - Glen Allen, VA
S Eugene Juo Yang - El Sobrante, CA
S Yoseph Yoo - Torrance, CA
S Jonathan Andrew Yuen - Honolulu, HI
S Taylor Marie-Tilseth Yust - Old Saybrook, CT
S Benjamin Robert Zeiss - Washington, DC
S Christopher Michael Zeleznik - Portland, OR
S Andrew Zellman - Ukiah, CA
D Paul James Zimmerman - Homer, NY
Class of 2015
S Oliver Sebastion Abraira - Beaverton, OR
S Christopher James Adsit - Norfolk, VA
D Paul Seulgee Ahn - Duluth, GA
S Brent Michael Aldridge - Hardy, VA
D Luke Aleksandravicius - Pound Ridge, NY
D David Sadler Alexander - Memphis, TN
S Kevin Michael Alter - Rumson, NJ
D Adagray Doig Anderson - Edgartown, MA
S Daniel Thomas Antoun - Seattle, WA
S Stephen Michael Arceneaux - Baton Rouge, LA
S Joshua Daniel Babb - Moore, OK
S Godfrey Thomas Baldez III - Lower Gwynedd, PA
S Owen Matthew Ball - Blacksburg, VA
S Tyler James Barker - Orinda, CA
S Alisa Jean  Batcher - North Bellmore, NY
D Dominic Bellissimo - Oceanside, NY
S Matthew Cecil Benner - Pinehurst, TX
D Jillian Marie Benson - Dover, MA
S Eric Bradley Bermudez - Topsfield, MA
S Sarah Nolan Bernhardt - Conshohocken, PA
S Annienorah Maria Beveridge - Ann Arbor, MI
S Robert Stevens Beydler - Alexandria, VA
D Philip Bilden - Hong Kong, 
S Ben Alan Bittle II - Rockwall, TX
S Emily C. Blaha - Los Altos, CA
D Sarah Elizabeth Blake - Cary, NC
S Zachary Jordan Blanchard - Vinton, LA
S Mark Andrew Blankenship Jr. - Marysville, WA
S Alex Kern Bledsoe - Quarryville, PA
S Hannah Irene Bobell - Heyworth, IL
D Thomas Henry Bond III - Vienna , VA
S Anthony Luciano Borrego - Punta Gorda, FL
D Erik Boudart - Bear, DE
D Victor Robert Bowen Jr. - Highland, CA
S Alexander Robert Brecht - Flourtown, PA
S Hailey Frances Brunette - Methuen, MA
D Michael Brusoski - Pensacola, FL
S Madison E. Buck - Houston, TX
S Mark Gregory Buck - Fayetteville, GA
S Devon Edward Budzitowski - Delran, NJ
D Thomas Edward Buffone - Freehold, NJ
S Heather Anne Bui - San Diego, CA
S Griffin James Burke - Studio City, CA
S Drew Alexander Calcagno - Hanover, MA
D William Ashley Campbell - Gulf Breeze, FL
S Joseph Stephen Carbone - Lutherville, MD
S Dominique Angela Carey - Livermore, CA
S Matthew Thomas Carothers - Flowery Branch, GA
S Dylan Mark Cawdery  - Salt Lake City, UT
S Lawrence Cen - Richmond, CA
S John Chamberlain - Charlotte, NC
S Christopher Chase - Middletown, NY
D Avi Chatterjee - Wynnewood, PA
D Brandt Steven Clemons - Farmington, MO
D Wade Christian Cofer - Minnetonka, MN
S Elliot James Collins - Hampden, MA
S Cody Jonathan Colyer - Mancos, CO
S Taylor Patrick Compton - Saugatuck, MI
S Kyle Bruce Connell - Austin, TX
D Kyle Patrick Cregge - Alpharetta, GA
D Felicia Michele Crockett - Round Rock, TX
S Conor Paul Cross - Ogden, UT
S Eamonn Mark Crumblish - Dallas, TX
D James Hutchings Cunningham V - Miami, FL
S Shannon Lee Cuthbert - Painesville, OH
S Jake Dang - Alexandria, VA
D James Robert Dankle - Brooklyn Heights, OH
D Jaret Armond Darcangelo - Freeland, MD
S James Allen Daughtrey - Houston, TX
S Jason Michael Davin - Yorktown Heights, NY
S Dominic Michael Deganutti - Carmel, IN
S Matthew W. Deisher - Cape Girardeau, MO
D Megan Elizabeth Delage - Vienna, VA
S Andrew Lloyd Delo - Shreveport, LA
S Marci Jill Demyon - Williamsburg, VA
S Joshua Preston Denney - Brownstown, MI
S Anna Eileen Dilks - Lawrenceville, GA
S Keaton Gilbreath Dille - Golden, CO
S Christopher Robert Diorio - Yorktown, VA
S Patrick Thurrell Dods - Linwood, NJ
S Nicholas W. Doeller - Phoenix, MD
D Molly Marie Dundon - Chantilly, VA
D Christopher Troy Dunn - Jackson, NJ
S Michael Sean Ebeling - San Diego, CA
S Thomas William Egger Jr. - Edina, MN
S Catherine Grace Eichhorn - Maryville, TN
S Ryan Douglas Eilerman - Joppa, MD
D William Charles  Eisenhauer - Dayton, OH
S Bradley Oconnor Elder - Roanoke, VA
S Phillip James Ellsworth - Middletown, NJ
S Benjamin Charles Etringer - Mayodan, NC
S Brett Kimo Kawika Evans - Federal Way, WA
S Caroline Taylor Sanchez Evans - Peachtree City, GA
S Ian Forrest Eversman - St Marys, GA
S Jacob Curtis  Featherstone - Fremont, MI
D Jacob William Felton - Phoenix, AZ
S Emma Grace Ferris - Fairfax, VA
S Nathan James Fewel - Santa Clara, UT
D John Mcdonough Finch - San Mateo, CA
S Patrick Donahue Finley - Catonsville, MD
S Kaitlyn Clements Fitzgerald - Goodyear, AZ
S Michael James Fitzgibbon - Loudonville, NY
S Andrew Taylor Flegge - Fort Wayne, IN
D Aaron Myers Fleming - Newport Beach, CA
D Robert Allen Fontenot - South Bend, IN
S Gregory John Fountain - Sayville, NY
S Kelli M. Freer - Shelton, CT
D John Thomas Frey II - Jackson, MS
D Michael Stephen Fuller Jr. - Camas, WA
S Jeremiah Jean Fulton - Evansville, IN
D Scott Galloway - Carson City, NV
S Jorge David Garcia - Las Cruces, NM
D Sam Newman Geerling - Lake St Louis, MO
D Ethan Mackie Genco - River Falls, WI
S Emelie E. Gidley - Lockport, NY
S Zachariah Andrew Tull Gober - Omaha, NE
S Joshua Tyler Goetz - Creve Coeur, MO
S Anthony Michael Goliver - Dublin, OH
D Benjamin Thomas Gonzales - Albuquerque, NM
D John Randolph Goulding - Atlanta, GA
S Daniel Stephen Green - Callaway, MD
S Corey Omare Grey - Kissimmee, FL
S Kayla L. Grimmett - Honolulu, HI
S Yoshiro Mabalot Grubbs - Salinas, CA
D Benjamin Hagan - Hershey, PA
S Steven Tyler Hallgren - Rathdrum, ID
S William Joseph Hampton - Charleston, SC
D David Alec Harmon - Acworth, GA
S Sean Anderson Harper - Columbia, MO
S Adam Lee Harris - Kalispell, MT
S Kyle Christopher Hawkins - Littleton, CO
D Kevin Leo Hawxhurst - Wethersfield, CT
S Brian Ray He  - Danville, CA
D Steven Glenn Hefner II - Ozark, MO
S Tyler Christian Heinemeyer - San Antonio, TX
S Ryan Harrison Hill - Mahopac, NY
D Collin Ross Hinson - Eads, TN
S Alexander James Horton - Mt Pleasant, MI
S Shawn Christopher Horvath - Okeechobee, FL
S Andrea Reese Howard - Norcross, GA
D Brandon Lee Hudson - Farmington, IA
D Joshua Brian Hudson - Dublin, OH
S Bryan Edward Hunt - Matamoras, PA
D Rachel Kathleen Hunter - Raleigh, NC
D Alexandra Nicole Hyrkas - Frederick, MD
S Jason Francis Infante - Jacksonville, FL
S Jonathan Evan Inglett - Cary, NC
S Zachary Mason Janik - Sugar Land, TX
S Alec Jarm - Louisville, KY
S Emily Mathea Jensen - The Woodlands, TX
S Michael Kamis Johnson - Colleyville, TX
S Andrew Jones - Staten Island, NY
S Gee Mi Lee Jorde - Bremerton, WA
D Vikram Krishna Kanth - San Jose, CA
S Bryan Christopher Kaps - Mountain Grove, MO
S Brandon Allan Karpf - Princeton, NJ
S Lee Page Kaufman - Atlanta, GA
S Bryce Aaron Keene - Bakersfield, CA
S Jack William Keller - Ballston Spa, NY
S John Patrick Kelly - Stony Brook, NY
D Mark Edward Kelly - Palos Heights, IL
D Timothy Flynn Kerner - Stevensville, MD
S Henry Warren Kincaid - Morgantown, WV
S Luke Brendan Klena - Franklin, PA
S Justin Daniel Knisely - West Chester, PA
D Lillian Ann Kraemer - Pitman, NJ
S Michael Krasnor - Berkeley, CA
D Daniel Richard Kuerbitz - Highland Hts., OH
D Franek Casimir Kulik - Lake Geneva, WI
S Andrew Cheng-Hsing Kuo - Chapel Hill, NC
S Samuel Lacinski - North Royalton, OH
S Kevin Patrick Lake - Lansdale, PA
S Vincent John Larocca - Winfield, NJ
S Kevin Hosung Lee - Gainesville, VA
S Matthew Inho Lee - Barrington, IL
S Samantha Frances Lee - Richland, WA
S Michael Brent Lemonick - Wynnewood, PA
S Nickos Leondaridis-Mena - Germantown, MD
S Megan Ruth Lewis - Pleasant Grove, UT
D Joshua Michael Llewellyn - Oakley, KS
S Nicholas Daniel Loberg - Petaluma, CA
S Hamzah Abdulkadir Lodge - Kensington, MD
S Patrick William Loftus III - Georgetown, SC
S Jacob Daniel Long - Ligonier, PA
S Claire Loudon Longabaugh - Kansas City, MO
S Jean Bridget Loomis - Havertown, PA
D Justin Ming-Jen Loomis - Houston, TX
D Ian Michael Mcnamara Lowry - North Ogden , UT
D Philip Oliver Youngberg - Coronado, CA
S Jonathan Cary Lucas V - Woodinville, WA
S Ryan Arthur Lynch - Hazlet, NJ
S Katherine Marie MacVarish - Braintree, MA
S Joshua James Malone - Hammondsport, NY
S Duncan Rockwell Mamer - Caldwell, ID
S Jacob Richard Marburger - Gahanna, OH
D Anthony Michael Marchilena - Pittsburgh, PA
S Zane Alexander Markel - Bismarck, ND
S Spencer Charles Marsh - Paso Robles, CA
S Ryan Joseph Martinez - Plano, TX
S John Slattery Mcauliffe - Mclean, VA
D Brendan Hale Mccarthy - Painted Post, NY
S Ashton Mccombs IV - Fayetteville, AR
S Kaleb Anson Mcconaghy - Oak Harbor, WA
S Frederick Thomas Mcdonald - Oceanside, CA
D Patrick Henry McDonald - Boise, ID
D Peter R McGee - Okatie, SC
D Lucas William Mckee - Jonesborough, TN
D Troy Mckenzie - Hillsboro, OR
S Aran Pascal Mcmurtray - Ellicott City, MD
D Brandon Harvey Meek - Poplar Grove, IL
D Julius Augustine Melero - Lansing, KS
S Justin Menke - New Fairfield, CT
D Brian James Mihaljevich - Leona Valley, CA
S Joshua Liddell Miller - Big Rapids, MI
S Julie Margaret Miller - Mt. Arlington, NJ
D Kevin Scott Miller Jr. - Barberton, OH
D Kristina Michelle Milman - Waldorf, MD
S Marisa Elyse Molkenbuhr - Cheshire, CT
S Seth W. Montgomery - Spokane, WA
D Garrett Earl Morano - Goose Creek, SC
D Whitney Dominique Morey - Grosse Pointe Shores, MI
S Vikram Kane Mukherjee - Wake Forest, NC
D Eric Tipton Myers Jr. - Bethesda, MD
D Jedidiah Lyn Nohre - Mountain View, AR
D Angela Marie Nordstrom - Eagan, MN
S Shane Michael O'Donnell - Annapolis, MD
S Conner Roberts O'Neill - St Marys, GA
D Connor John Odonnell - Freeport, ME
S Logan Robert Oliver - Tyler, TX
S Nicholas Alexander Olson - Huntsville, AL
D Thomas Ryan Oneill - Chapin, SC
D Christopher Stephen Ormsbee - Norfolk, VA
S Logan Michael Oshea - Englewood, OH
S Colton Jud Oviatt - Fallon, NV
S Christopher William Padgett - Leonardtown, MD
S Joseph Alexander Palazzolo Jr. - San Francisco, CA
S Louis Andrew Panek - Reading, MA
S Lucas Ryan Papadakis - Anacortes, WA
S Sierra Lin Parks - Lisbon, OH
D Collin William Parry - Telford, PA
S Natasha Monet Patterson - Woodbridge, VA
S Kurt Thomas Payne - Philadelphia, PA
S Justin Alexander Peabody - San Diego, CA
D Jeffrey Scott Pearson - Palatine, IL
D Luis Frederick Penichet - South Salem, NY
D Shannon Nicole Penne - Chico, CA
S Kyle Dean Poolman - Baudette, MN
D William Pope - Germantown, TN
D Tyler John Price - San Diego, CA
S Anthony Prochilo - Antrim, NH
S Graham Hollis Pugh - Hoover, AL
S Keefe Wynn Rafferty - Watertown, CT
S Karl Josef Rebholz - Jacksonville, NC
S Dallas Ray Redden - Austin, TX
S Sean Robert Forwalder Reilly - Mandeville, LA
S Ian Cameron Remillard - East Falmouth, MA
D Sara Reynolds - Indian Rock Beach, FL
S Evelyn Amanda Rios - Fort Myers, FL
D Shakir Sultan William Robinson - Brunswick, GA
S Warren William Rooney - Houston, TX
S Daniel Andrew Ryan - Matthews, NC
S Wilson Leroy Rydalch - Rexburg, ID
S Jared Isaac Sadtler - Brownsburg, IN
D Andrew Jordan Sanchez - Centreville, VA
D Jeffrey William Sauers Jr. - Glen Arm, MD
D Joshua David Schmidt - Venice, FL
S Ward Ellis Scott III - Plymouth, NH
D Ethan James Scully - Round Rock, TX
S Nickolaus John Seeberger - Lafayette, CO
S Michael Joseph Segalla - York, ME
S Peter Michael Severs - Fairfax, VA
D Ahmed Adam Shihab Shamma - Chevy Chase, MD
S Ian Thomas Sharbel - Nashville, TN
S Matthew Silberberg - Lake Saint Louis, MO
D John Alejandro Sisk - Clarksville, IN
D Hampson Cole Skinker - La Grange, KY
S Jacob Christopher Slaughter - O Fallon, IL
D Philip John Song - Fairfax, VA
D Jordan Ingram Spear - Chicago, IL
S Zachary James Speirs - Gorham, ME
S Savannah Raquel Jane  Stafford - Mchenry, MS
S Thorys John Stensrud II - Charlotte, NC
D David Arthur Stevens - Tucson, AZ
S Joshua Lee Steves - Houston, TX
S Zachary Raymond Stocks - Chesapeake, VA
D John Alexander Stuy - Carmel, IN
S Andrew John Sullivan - Worcester, MA
S Austen Ibrahim Suqi - Valrico, FL
D Patrick Levering Swain - Tallahassee, FL
S Eric Aanders Swanson - Shoreview, MN
D Douglas Philip Swezey - Cohoes, NY
S Christopher Karol Szymanski - Katy, TX
D Alan Murdock Thornhill - Powell, OH
D Britney Keltoma Thornton - Barrington, RI
D Stewart Kelly Throckmorton - Newton, NC
D Frederick Wiley Tidwell III - Crystal River, FL
S Nicolas Alexander Towers - Keller, TX
S Ryan Minh Tran - Palmdale, CA
S William Clay Trettin - Newton, IA
D Catherine Grace Trimble - Orlando, FL
S Jeramy Allan Triplett - Pflugerville, TX
D Liam Reyes Ubiera - Westport, MA
D Nathanial Isaac Vallancey Martinson - Corvallis, OR
S Lily Simone Ricciardi Van Steenberg - Union, ME
D Taylor Joseph Vendetta - Cape May, NJ
D Brant Calvin Verhulst - Sioux Falls, SD
D Alexander Vogel - Union Grove, WI
D Joseph M. Walker - Litchfield, OH
D Jonathan Ryan Ward-Adams - Center Moriches, NY
S Timothy James Waterman - Ashburn, VA
D Zachary Edward Watt - Glen Carbon, IL
D Grady Studdert Weber - Wantagh, NY
S Jordan Patrick Webster - Denton, TX
S Joshua Scott Werling - Beloit, WI
S Christopher Lloyd Whippo - Albuquerque, NM
S Brian White - Houston, TX
S Conor Nicholas White - Ponte Vedra Beach, FL
S Brian Willi - Worthington, OH
S Jake Gustav Williams - Lees Summit, MO
S Harrison Hawke Willoughby - Holland, MI
S Christine Elizabeth Wilson - Charleston, SC
D Samuel Damon Wolborsky - Talofofo, GU
S Frederick Coulter Wood - Lake Quivira, KS
S Joseph Michael Worth - Valrico, FL
D Aaron William Yallowitz - Little Falls, NY
S Kristy Ann Yau - Dacula, GA
S Eric James Young - Minneapolis, MN
S Jin-Hong Yu - Changwon-Si, 
S Madeline Margaret Zell - Severna Park, MD
D Georgiy Alexandrovich Zotkin - Shirley, MA
Class of 2016
D Alvin Angelo Rivera Abes - Arlington, WA
S Daniel George Alcantor - Farmington, CA
D Daniel Keith Alcorn-Dominguez - Chillicothe, OH
S Lukas Daniel Allard - Lewisport, KY
S William Benac Allred - Richardson, TX
S Rolando Antonio Amador - Harpswell, ME
S Andrew D. Anderson - Richmond, VA
S Sally Lynn Siu Anderson - Mauldin, SC
D Cooper Dylan Ansell - Shawnee, OK
S Breanne Rose Aronin - Acton, CA
D Amanda Ashley Assenmacher - Norristown, PA
S Paul Stephen Balleza - Severna Park, MD
D Miranda Kathleen Beal - Colorado Springs, CO
S Rachel Marie Berger - Sherman, CT
S Marius Pranas Bernotas - Sharon, MA
S Roy Dewey Billodeau - Lake Charles, LA
S Zachary Borchardt - West Chester, PA
S Garrett Boyce - Sayville, NY
S Jordan Martin Quinn Boyland - Glen Gardner, NJ
D Samuel James Brad - Lexington, VA
S Ellen Marie Bradford - Knoxville, TN
S Benjamin Indy Branson - Anderson, IN
S Karah Marie Brown - Cincinnati, OH
D Zachary Moulton Brown - Scarborough, ME
S Renata Michelle Bucher - Colorado Springs, CO
D Maxwell Konstantyn Bulba - Littleton, CO
S Ryan Joseph Burmeister - Chesapeake, VA
D Timothy Patrick Burnett - Mount Airy, MD
S Michael Brendan Byrne - Coronado, CA
S Jonathan Abram Cabarrus - Albuquerque, NM
S Jon-Paul Louis Canclini - Arlington, TX
S Christen Louise Carpenter - Freehold, NJ
S Gordon William Carroll - Bangor, ME
D Riley Castle - Chicago, IL
D Roger Alexander Castle - Bridgewater, NJ
D James Joseph Catina - Stroudsburg, PA
D Shepard Stone Chalkley  - Birmingham, AL
S Molly Chandler - Bakersfield, CA
S Joseph Adam Chilbert - Gaithersburg, MD
D Alexis Kayla Clark - Pleasant Grove, UT
D Thomas Richard Coffin - Crofton, MD
S Bryce Achim Colceri - Scottsdale, AZ
D Jennifer Paige Coletta - Nashua, NH
S James Forrest Cooke - Flower Mound, TX
S Caleb Gerald Crispell - Leonardtown, MD
S Jodi Lorene Cull-Host - Los Alamos, NM
S Benjamin Mark Cumberland - Bristow, VA
S Stephen Hazlehurst Da Cruz - Ridgefield, CT
D John Gilbert Dalbora - Easton, MD
S Ethan William Dalton - Abbottabad, 
S Zachary Dean Dannelly - Louisville, KY
S Margo Marie Darragh - Mcdonald, PA
D Kaylie Rae Davidson - Oceanside, CA
D Tayler Janae Davidson - Arvada, CO
D John Hardy Davis - Dallas, TX
D Daniel Thomas Dawson - Glen Burnie, MD
S Christopher Daniel Day - Lyndhurst, OH
S Daniel Neuberg De Souza - Kalispell, MT
S Anthony James De Vera - Meridian, ID
D Nicki Santos Deguzman - Chesapeake, VA
D Nicholas Joseph Demass - Portage, IN
D Erik A. Derecktor - Mamaroneck, NY
D Eleanor Elizabeth Derouin - Raleigh, NC
D Dakota Kingen Deverill - Brussells, 
D Henry Woods Dewing Jr. - Houston, TX
S Tyler Wesley Dickenson - Ofallon, IL
S Joseph Adam Dinkel - West Lafayette, IN
S Jacob Eugene Dodge - Dinuba, CA
S Michael Clinton Dolan Jr. - Atlanta, GA
S Steven Gerald Dull - Beavercreek, OH
D Quoc Huu Duong - King George, VA
S James William Eckles - Richmond, TX
S Zachary David Elsner - Boone, IA
S Cary Alan Elward - Morton, IL
D Garrett James Enslin - Lake Ariel, PA
S Patrick Colgan Eytchison - Brentwood Tn, TN
D Melissa Ruth Felman - Boca Raton, FL
S Alejandro Jose Fernandez - Boca Raton, FL
S Cameron Lee Field - Oakton, VA
D Jesse Gage Fine - Pembroke, MA
S Thomas More Forstmeier - Bellefonte, PA
S Aaron Paul Fowler - Tulsa, OK
D Derek Connor Frawley - Shorewood, MN
D Darren Kerr Freedman - East Windsor, NJ
S David Alan Frick Jr. - St Johns, FL
D Antonio Richard Galli - Cupertino, CA
S Jorge Daniel Garcia Jr - Yuma, AZ
S Jacob Marvin Garrett - Corona Del Mar, CA
S Zachary Donovan Gawboy - Maple Grove, MN
D Montana Winters Geimer - Annapolis, MD
D Anthony Andrew Giancarli - Hamilton, NJ
D Alexander John Gibson - Greensboro, NC
D Daniel Paul Gilmore - Mansfield, MA
S John Gil Givens - Post Falls, ID
D Jacob Douglas Glesmann - Charleston, SC
S Joshua Richard Gong - Oxnard, CA
S Rebecca Anne Greenberg - Horseheads, NY
S Devan Blaine Grigsby - Salem, IN
D Rory Christ Gross - Lancaster, CA
S Austin Samuel Grow - Alta Loma, CA
D Thomas Francis Gruebl - Baltimore, MD
S Peter Liao Guo - Berwyn, PA
S Patrick Ryan Hageman - Arnold, MD
D Christopher Matthew Hamilton - Annapolis, MD
S Ethan Joseph Hamilton - Austin, TX
D Thomas Calvin Hand IV - Clarkesville, GA
S Donal Patrick Hanlon - Lake Oswego, OR
S James Everett Hansen III - Cary, IL
D Keian Robert Hardy - Louisville, KY
S Maurice Manuel Stanley Harris - Huntingtown, MD
S Gavin Hawbaker - Arlington, TX
S Hannah Michaela Hayes - Wildwood, MO
D Audrey Catherine Head - Monticello, IL
D Mitchell T. Heaton - Batavia, IL
S Kathleen A. Heinbach - Cincinnati, OH
S Sydney Fitzgerald Hemphill - Shekou Shenzhen Guangdong Province, 
D Nicholas Marriner Hermberg - Sussex, WI
S Andrew Joseph Hettenbach - Johns Creek, GA
D Michael Perry Higgins - Cape Coral, FL
D Kai James Hinton - Sacramento, CA
S John Russell Hintze - Grovetown, GA
D James Erik Hoss - Metairie, LA
S Megan M. Hough - Lexington, VA
D Alexander Huang - Cypress, CA
D Aaron Michael Hull - Braddock Heights, MD
S Allison Elizabeth Hunt - Fort Worth, TX
S Katherine Dublin Inge - Jacksonville, FL
S Benjamin Daniel Jacobsen - Avoca, IA
D Christian Ryan Johnston - Middleburg, FL
D Jeremy Jones - Staten Island, NY
S Leo Marshall Jones - Roswell, GA
D Sungwoo Jung - San Diego, CA
S Teresa Danali Kennedy - Wasilla, AK
D Andrew Kim - Corona, CA
D David Sung-Ah Kim - Great Falls, VA
D Thomas Tae-Gon Kim - Levittown, NY
S Joshua Robert King - Short Hills, NJ
D Brendan Patrick Klovekorn - Palm Harbor, FL
D David Thomas Kramer - Modesto, CA
S Shane Patrick Kravetz - Scottsdale, AZ
S Richard S. Kuzma - Leesburg, VA
S Chase Joseph La Rosa - Rockwall, TX
S Joseph Baudier Labruzzo Jr - Lafayette, LA
S Jody Christopher Lamb  - New Milford, NJ
D Daniel James Lamm - Florence, SC
D Nicholas Alexander Lane - Duluth, MN
S Christina L Lanier - Atlanta, GA
D Erica Mai Le - San Diego, CA
D Bridget Grace Lee - Little Rock, AR
D Sung Bok Lee - Seoul, 
D Christopher John Lent - Arlington, VA
D Ryan Scott Lewandowski - Torrington, WY
D Chris Lewis - Williamsburg, VA
S Meredith Leigh Lipp - Louisville, KY
D Francis M. Love - Atlanta, GA
S Rebecca Erin Loyal - Lewisville, TX
S Colin David Magaro - Southington, CT
S Anthony Seham Malatesta - Chatham, NJ
S Robert Rocco Mancini - Northfield, CT
D Nicholas Donald Mantz - Andreas, PA
D Warren Alan Markowsky II - Trenton, MI
S Christian Martin - Houston, TX
S Connor Scott Martin - Stanwood, WA
D John Karter Martin II - Columbia, TN
S Robert Blair Mason Jr. - Oak Hill, VA
S Tyler Brian Mccarthy - Sewell, NJ
S Ryan Patrick McDonnell - Traverse City, MI
S Ian Keith Mckenzie  - Land O Lakes, FL
S Nathaniel Ross Mclauchlan - Austin, TX
D Crystan Symone Mclymore  - Raleigh, NC
S James Randall Mcmasters Jr. - Arlington, TX
D Bryce Lange Mcmurrey  - Laurel, MT
D Molly Clare Mcnamara - Wellesley, MA
S Jacob Lee Mendelson - Owego, NY
D Matthew Metzdorff - Waseca, MN
D Timothy Walter Metzger - Louisville, CO
D Christopher Joseph Miles - Suwanee, GA
D Riley Jo Miller - Warrenton, VA
D Venus Molony - Catasauqua, PA
D Derek Thomas Moore - Wellsville, KS
S Thomas Jude Thaddeus Moore - Danbury, CT
D Jackson Paul Morgan - Brecksville, OH
S Deborah Mullen - Mt Airy, MD
D Megan Grace Musilli - El Dorado Hils, CA
D Nathan Hunter Myers - Kevil, KY
D Donald James Nabity II - Grand Island, NE
S Nicholas Matthew Neighbors - Johns Creek, GA
S Brett Edward Nellis - Columbia, MD
S Oliver Andrew Nelsen - Brighton, MI
S Darby Anne Nelson - Centreville, VA
S Michelle Ann Nelson - Severna Park, MD
D Minhtuan Hong Nguyen - Webster, NY
S Miguel Angel Nieves II - Miami, FL
S Jackson Ryan Niketas - Birmingham, AL
S Robert C. Nolan - Palos Park, IL
S Nicole Jane Nordlie - Monument, CO
S Kelsey Marie O'Brien  - Massapequa, NY
D Morgan Breanne O'Connor - Sammamish, WA
S Sean Ip Odonnell - Carlsbad, CA
S Jack Anthony Oberman - Clive, IA
D Jack Andrew Ogden - Bellaire, TX
D Douglas James Ott - Kennett Square, PA
D Trenton Alec Pache - Kerrville, TX
S Kyle Mackenzie Packer - Newtown, CT
D William Pierson Parker - Parker, CO
D Shradha Pankaj Patel - Thomasville, GA
D Erin Nicole Payne - Evans, GA
D Samuel Wesley Peckham - Agua Dulce, CA
S Jesse Rowe Pelletier - Bolton, MA
S Herman Otto Ira Pfaeffle - Roanoke, VA
D David Michael Phelps - North Beach, MD
S Zachary Alexander  Philiph - Yardley, PA
S Nicholas Myles Picache - Upper Saddle River, NJ
D Jacob Michael Plumb - Roanoke, VA
S Kyle Eugene Plunkett - Van Buren, AR
D Eric Robert Poletti - Lancaster, PA
S Andrew Nicolas Potts - Ellicott City, MD
S Marc Andrew Prather - Bridgeton, MO
S Bryan Scott Prohaska - Piscataway, NJ
S Kathryn Quandt - Houston, TX
D Aldrin Infante Racelis - Temecula, CA
S Megan Kristine Rausch - Glen Spey, NY
D Steven Karl Reidel - Boonton Township, NJ
D Charles Ren - Naperville, IL
S Megan Leigh Reutzel - The Woodlands, TX
D Benjamin Grant Rice - Somerset, KY
S Sean Breck Ridinger - Newtown Square, PA
S Jonathon William Riggers - Nezperce, ID
S William Ferguson Rock - Evansville, IN
S Peter Andrew Rockhold - Palo Alto, CA
S Michael Anthony Romano - Plainview, NY
S Daniel William Rose - Spanish Fort, AL
S Stephanie M. Ross - Manalapan, NJ
D Jacob H. Rothstein - Port Jefferson, NY
D David  Roy - Saint Charles, MO
D Emily Marie Saitta - West Springfield, VA
S Alina Kathryn Sanders - Commerce City, CO
S Michael Christopher Sappio - Orinda, CA
D Stephen Thomas Sawyer - Inver Grove Heights, MN
S Mark Christopher Schnabel - Macungie, PA
S Evan Jeffrey Schwab - Spokane, WA
D Cesar Yoel Segura - Orlando, FL
S Spencer Christian Shabshab - Mclean, VA
S Ian Edward Shaw - Temecula, CA
D Mallory Sue Shelton  - Fort Scott, KS
S Erik Allen Shinkle - Bethel, OH
D David Robert Silver - Boca Raton, FL
S Charles Matthew Simpson - West Chazy, NY
S Aaron Michael Sims - Dacula, GA
D Konrad Kurtis Skarpnes - Lake Havasu City, AZ
D Jack Allan Smith - Phillipsburg, NJ
S Travis William Smith - Metairie, LA
S Megan Frances Snyder - Ashburn, VA
D Julia Claire Splaine - Merrimac, MA
D Zofia Marie Stark - Erie, PA
D Samantha Hardt Steere - Bellevue, WA
S Nathaniel Jacob Stern - Springfield, IL
S Allyson Janet Strachan - Hebron, ME
D Laura Jean Stromback - Chandler, AZ
S Kevin James Strotz - Cranford, NJ
D Luke Thomas Sullivan - South Bend, IN
D Renee Alexis Sweeney - San Francisco, CA
S Tasha Louise Talbot - Mattawa, WA
S Lukas James Temple - Topsham, ME
S Alec Trent Tenne - Towson, MD
S Jordan Andrew Thomas - Boiling Springs, SC
S Samantha Katherine Thomas - Plymouth, MN
S Thomas Francis Toohig - Chambersburg, PA
S Reid Matthew Toombs - Leonardtown, MD
D John Austin Tortorici - Mount Pleasant, SC
S Seth David Toski - Marienville, PA
S Timothy Edward Tracey - Omaha, NE
S Brendon Sean Troutman - Arvada, CO
S Rylan Nickle Tuohy - Greenville, KY
D Michael Tupica - Agency, MO
D Taylor Michelle Turchan - Sterling, VA
S Charisse Nikole Villareal - San Marcos, CA
S Stephen Michael Walsh - Southborough, MA
S Paige Renee Ward - Massillon, OH
S Joshua Richard Weeden - Olive Branch, MS
D Lucas Richard Weilbacher - Leona Valley, CA
S Ethan Scot Weir - Rock Springs, WY
S Thomas Joseph Wester - Brookfield, WI
S Jenna Westerberg - Grayslake, IL
S Connor Jeffery Westrick - Waterford, WI
S Maxwell Engle Wiechec - West Chester, PA
S Keith Christian Wiegert - St Charles, MO
S Travis Wilho Williams - Reno, NV
S Cyrus Carrier Wilson - Atlanta, GA
D David Thomas Wilson III - Brandenburg, KY
D Lawrence Valentino Wilson III - Norfolk, VA
S Thomas Christopher Wilson - Kensington, MD
D David Dooho Won  - Bothell, WA
S Nicholas John Woods - Bremerton, WA
D Matthew Alexander Worosz - Little Egg Harbor, NJ
S Myles Wortham - Universal City, TX
D Michael Alexander Woulfe - Oak Park, IL
S William Thomas Young - Arden, NC
S Jinghong Wesley Yuan - Parsippany, NJ
S Edward Zhang - San Jose, CA
Back to top