Honor Lists  

133.jpg

Superintendent’s (S) and Dean’s (D) Lists – Fall Semester 2013-2014

Class of 2014
S Carolyn Marie Adkins - Bellevue, WA
S Sarah Marie Alexandre - Springvale, ME
S Gilesa Andrea Allison - Ozone Park, NY
S Rachelle Frances Ammond - Slidell, LA
S Robert Thomas Andon - Austin, TX
S Ryder Helen Ashcraft - Kingston, ID
D Michael John Ashmore - Indianapolis, IN
S Katherine Anderson Ashton - Austin, TX
D Nicholas William Aufderheide - Livermore, CA
S Marc Kevin Austria - Tustin, CA
S David Edward Azhocar - San Diego, CA
D Yo Han Bae - Horsham, PA
S Lauren Theresa Baguley - Hudsonville, MI
S Ian Thomas Balczewski - Lafayette, CA
D Nicholas Tanner Beasley - Peterstown, WV
D Brett E. Beeson - Lynchburg, VA
S Mitchell Ian Bell - Omaha, NE
S Cameron James Benner - Middleburg, PA
S Benjamin Robert Berkey - Chappaqua, NY
D Justin Andrew Betz - Athens, AL
D Brittany Christina Bly - Wilkes Barre, PA
S Brett Bogaard - Pella, IA
S Colin Edward Bogdan - Buffalo, NY
S Scott Holden Bolstad - Highland, NY
S Sharon Chin Ling Bong - Menifee, CA
D Alfredo Eduardo Bouchot - Cedar Park, TX
S Zachary Eric Braida - Suisun City, CA
D Jared James Bramble - Tampa, FL
S Tyler Armstrong Breslin - Allentown, PA
S James Elliot Tane Breuer - Portland, OR
S Anthony Wyatt Broll - Shawnee, KS
S Gregory Philip Bryant - Ellicott City, MD
S Michael Paul Buck - Fayetteville, GA
D Jason Allen Burns - Wayne, NJ
S Matthew Stephen Busick - Katy, TX
D Kristina Clare Byrne - Old Greenwich, CT
D Jeremy Scott Cadiente - Beech Island, SC
S David Irvine Calderon-Guthe - Chapel Hill, NC
S Jacqueline Rose Callahan - Sewell, NJ
D Quinton Bernard Calmus - Richland, WA
S Jeffrey Duncan Canclini - Arlington, TX
S Benedict Davisson Capaldi - Corona Del Mar, CA
S Anthony James Cardon IV - White Plains, NY
S Michael James Carps - Wadsworth, OH
D Brandon Joseph Cespedes - Palm City, FL
S Alexandra Taylor Chan - Sacramento, CA
D Melissa Mei Yi Chan - Honolulu, HI
D John Mark Chapman - Madison, MS
S Peter Frederic Chatry - Covington, LA
S Daniel Joseph Chauvin - Reston, VA
S Justin Kawai Chock - Honolulu, HI
D Garland Rufus Christopher III - Silver Spring, MD
D Alexa Ann Ciarolla - Rolling Hills Estates, CA
S Alexander Jarrard Clark - Friendswood, TX
S Joshua C. Clark - Belpre, OH
D Daniel Joseph Claus - Toms River, NJ
S Brian Charles Colby II - Palatine, IL
D Mark Alan Colby - Houston, TX
S Meghan Patricia Connor - Alexandria, VA
S Elizabeth Marie Corcoran - Manasquan, NJ
S Ariel Gloria Coreth - Mount Kisco, NY
S Clayton James Cottrell - Sebeka, MN
S Jillian Nicole Coughlin - Annapolis, MD
S Thomas Joseph Cowhey - Glenview, IL
D Tyler Douglas Cox - Visalia, CA
D William Wesley Cox - Parkersburg, WV
S Hayes Martin Cozza - Bound Brook, NJ
D Evan Hunter Craig - Sandy, UT
S Britana L. Cremean - Sandusky, OH
D Cameron Bruce Crowell - Culver, IN
S Jean-Luc Keith Currie - Mobile, AL
D Austin Dahmer - Paradise Valley, AZ
S Chase Henry Dalton - Coronado, CA
S Tracy Leroy Daniels II - Jonesboro, GA
D Lindsey Louise Darling - Williamsville, NY
S Eric John Davids - Boulder, CO
S Kyle Zachary Davinsizer - Altoona, PA
S Connor Mills Davis - Charleston, SC
D George Charles Davis II - Las Vegas, NV
S Zachary Jon Davis - Colorado Springs, CO
D Hugh MacGregor Davison - Towson, MD
D Ellen Kaye Deckinga - Jenison, MI
D Kevin Walsh Deese - Winter Springs, FL
S Michael Raymond Delaisse - Lancaster, TX
D Jonathan Alexis DelValle - Lake Worth, FL
D Aaron Paul Demers - Barrington, RI
D Kathleen Thea Dennis - Cheapeake, VA
D Samantha Megan Dennis - Annapolis, MD
D Christopher Kenji Dinelli - Gulf Breeze, FL
D Gregory A. Dinkel - Brooklyn, NY
D Timothy Dewitt Dixon Jr. - Shaker Heights, OH
S Samuel Scott Dodson - Valparaiso, IN
S Aaron Jeremiah Dougherty - Garland, TX
S Jonathan Clarke Driesslein - Wake Forest, NC
S Caleb Joshua Drogowski - Alanson, MI
S Ryan Vincent Duffy - Malvern, PA
S Lance Boling Dugger - Evans City, PA
S Scott William Ebert - Arlington, VA
S Matthew James Eblin - Mount Gilead, OH
S Kelvin Neal Edmonds - Florissant, MO
S Andrew Christopher Edwards - Lincoln, NE
D Brendan Christopher Egan - Crown Point, IN
S Earl Day Ehrhart V - Powder Springs, GA
D Joshua Paul Emison - Palm Bay, FL
D Joshua Robert Escobar - Arvada, CO
S Samantha Michelle Espinosa - Orange, CA
S Andy Kalany Arcibal Felix - Wailuku, HI
D Andrew James Felton - Phoenix, AZ
D Jesus Salvador Figueroa - Swannanoa, NC
D Michael James Fineis - East Lansing, MI
D Sean Matthew Finney - The Woodlands, TX
S Cara Elizabeth Fisher - Highland, MD
D Alexander Joseph Fishman - Forest Hills, NY
S Kevin Andrew Flaherty - Atherton, CA
S Aaron Davis Fleming - Merritt Island, FL
S Samuel Christopher Flood - North Plainfield, NJ
S Sarah Austen Fogleman - Kingston, RI
S Erin Marie Fortner - Villa Hills, KY
D Andrew Walker Foskett - Manassas, VA
S Christopher Dowds Frantz - Akron, OH
D Benjamin Asa Freedman - Kennewick, WA
S Brianna Eileen French - Woodbridge, VA
S Brian Alexander Fritz - Simsbury, CT
S Eric Nels Fugleberg - Portland, ND
D Robert James Fusco III - Glastobury, CT
D Jonathan Carlos Garcia - Somers, NY
S Samuel Robert Gedeon - Hudson, OH
D Connor Richard Geer - Leesport, PA
D Kurt Drew Geiger Jr. - Pilesgrove, NJ
S Andrew Louis Geisler - Pittsburgh, PA
S Grant Norman Genzman - Perrysburg, OH
S Gregory Michael Gerlach - Elm Grove, WI
S Ashley Nichelle Gilliard - Goose Creek, SC
S Margaret Elizabeth Gilroy - Hillsborough, NJ
S Rowland Edward Graves Girling - Lynchburg, VA
S John Anthony Godfrey - St Paul, MN
D Alexander Jared Goulette - Elkridge, MD
D Ian William Gray - Murrysville, PA
S Thomas Edward Greene - Carlsbad, CA
S Matthew Randall Grimm - North Potomac, MD
S David Andrew Guerin - Millington, NJ
S Justin Michael Haan - Byron Center, MI
S Ian Christopher Hagen - Bakersfield, CA
S Ganesh Mahesh Harihara - San Jose, CA
D Cameron John Arthur Harrigan - Portsmouth, RI
D Shane Alexander Hass - Veazie, ME
D Mcmillan James Hastings - Lakewood, CO
S Zachary James Haueter - Jackson, MI
D Andrew Raymond Hayes - Manhasset, NY
D Kennan Michael Healy - Leawood, KS
D Brittany Nicole Henley - Eliot, ME
S Benjamin Michael Herbold - Jacksonville, NC
S Joshua Paul Hildebrand - Fredericksburg, VA
D Aaron Patrick Hill - Virginia Beach, VA
S Juliann Dena Hitt - La Mesa, CA
D Elizabeth Jean Hoerner - Lititz, PA
S Erik Michael Hoffstadt - Dover, DE
S Brian Beau Holloway - West Windsor, VT
S Brandon Jonathan Hooper - Lawrenceville, GA
S Christian Cody Horr - Houston, TX
S Christopher Brian House - Raleigh, NC
D Daniel J. Huber - Oxnard, CA
D Chase Clayton Hubert - Sauk Centre, MN
S Matthew Clark Huffman - Lakeland, TN
S Nathan Marcus Hughes - Chester, VA
D Ryan Conrad Hurtz - Castro Valley, CA
D Jose Antonio Iglesias II - Davie, FL
S Andreas Ramon Jackson - Suitland, MD
D Tyler Lee Jacobsma - Sioux Center, IA
S Daniel Alexander Jacquier - Cary, IL
D Adam Stansfield Jatho - Cincinnati, OH
S Christopher Gilles Johnson - Scottsbluff, NE
D Daniel Matthew Johnson - Hillsborough, NC
S Susannah Reed Johnson - Wellesley, MA
S Zachary Thomas Johnson - Memphis, TN
D Bahaa Joudieh - Beirut, Lebanon
D John Karam - Beirut, Lebanon
S Howard West Kellett Jr. - Rock Hill, SC
D Dylan Mccabe Kelly - West Islip, NY
D Shane Taylor Kerber - Fargo, ND
S Ryan Paul Keyes - Hudson, OH
S Curtis Adrian Khol, Jr. - Vienna, VA
S Camron John Kiekintveld - Holland, MI
D Matthew Alexander Kilby - Alexandria, VA
S Polly Beth Kisin - Potomac, MD
S Ann Elizabeth Kitzmiller - Milford, DE
S Ryan Poe Kochert - Moreland Hilles, OH
S Ryan James Kommer - Newark, NY
S Olivia Nami Kosaka - Burien, WA
S Emily Lynn Kreyenhagen - Huson, MT
D Soon Bum Kwon - Fullerton, CA
S Katie Christine Laderer - Norfolk, VA
S Donald Matthew Lafleur - Baton Rouge, LA
S Matthew James Lanoue - Annapolis, MD
S Stephanie Ann Lasch - Cleveland, OH
D Trenton Ross Layne - Flower Mound, TX
S Christopher Bryan Lee - Mobile, AL
S Doyoung Lee - Spokane, WA
S Kelsey Elizabeth Lee - Cary, NC
S Lucas Kraft Leonhardt - Delafield, WI
S Eric Benjamin Valentine Lies - West Jordan, UT
D Marissa Francesca Lihan - Fort Lauderdale, FL
S Samuel Wisman Lilek - Bethesda, MD
S Cameron Michael Little - Arlington, VA
S Alex Sean Liu - Gaithersburg, MD
D Keaton Terry Wayne Lockhart - Chelsea, OK
D Zatha Elsie Loewen - Hampstead, NC
S Nathan Christopher Lorei - New Market, MD
D David B. Lorio - New Roads, LA
D James Peter Loupos - Skillman, NJ
S Lucille Lu - Walnut, CA
D Alexandra Watson Lynch - Reisterstown, MD
S Jordan Connor Lynch - Madison, MS
S Kyle Ryan Lynch - Waterford, MI
S James Matthew Mackovjak - Silverdale, WA
S John Michael Mackovjak - Silverdale, WA
S Andrew David MacPherson - Whispering Pines, NC
D Eric William Madden - Suwanee, GA
S Ethan Parcells Madison - Grosse Pointe, MI
D Michael Sagada Madrid - Vancouver, WA
D Adam Christopher Magness - Chaska, MN
S Kirkland Douglas Malcolm - Marietta, GA
D Kirby Michael Mansberger - Bend, OR
S Montana Dale Marsh - Springtown, TX
S Delano Paul Martins III - Jacksonville, FL
D Jeffrey Michael Matcham - Highland, NY
D Benjamin Matson - Muskego, WI
D Vincent Michael Mauro - Fort Lauderdale, FL
S Patrick Daniel McAllister - Solana Beach, CA
S Dylan John McCrea - Davie, FL
S James Tyler McDaniel - Tyler, TX
S Alec Scott Mcglaughlin - State College, PA
S John Thomas McGlynn - Tallahassee, FL
D Timothy Michael McHale - Massapequa, NY
S Connor Daniel McKiernan - West Nyack, NY
S Daniel Joseph Meaney - Naperville, IL
D Abigail Ruth Meyer - Lancaster, OH
S Andrew James Mighty - Cockeysville, MD
S Andrew Harrison Miller - Abingdon, MD
D Elizabeth Cecile Miller - Roscoe, IL
S Landon Cole Miller - Bend, OR
S James Andrew Mills II - Williamsburg, MI
D Saree Christine Moreno - Tampa, FL
D Elizabeth Layne Morrison - Signal Mountain, TN
S Hannah Kay Morse - Auburn, WA
D Stephen Kyle Moss - Poway, CA
S Kenneth Charles Motsay - Baltimore, MD
D Zachary Eugene Motter - Virginia Beach, VA
D Kathleen Marie Mullen - Mount Airy, MD
D Alexander Gray Mund - Orlando, FL
S Benjamin Joseph Murphy - Benson, MN
D Alexander Joseph Mychalowych - Farmington Hills, MI
S Seungun Daniel Myung - Silver Spring, MD
D Jacob Thomas Neal - Park Hill, OK
D Broderick Ashley Neel-Feller - Fairfax, VA
S James Thomas Neigel - Round Lake Beach, IL
S Andrew Edward Nesselroade - Wilmington, NC
S Victor Hoang Nguyen - Longmont, CO
S Daniel Reed Novak - Malvern, PA
S John Blackwelder Nowell III - Mclean, VA
S Kathleen Marie O'Brien - Elizabeth, NJ
D Scott Alihikaua O'brien - Kailua, HI
D Matthew Charles O'Dowd - Congers, NY
S Sarah Beth O'Shea - Burlington, KY
S Catherine Margaret Oakley - Fairfax, VA
D Samuel James Oat-Judge - Farmington, CT
S Scott David Oberst - Rockville, MD
S Daniel Scot Ojard - Ellicott City, MD
S Caitlin Suzanne Olsen - Los Gatos, CA
S Patrick Stewart Paap - Murrieta, CA
D William John Pagliarulo - California, MD
S Stephen Edward Patricco Jr. - Union, NJ
S John David Perez - Springfield, MA
D Stephen Russell Perez - Littleton, MA
S Nathanial Rex Perisho - Conway, MO
D Derrick Bernard Petett - Lexington Park, MD
S Andrew Michael Pfau - Wexford, PA
S Kenneth William Piech - North Pole, AK
S David Stefan Piekut - Oakland Gardens, NY
D Robert Allen Platt - Poteau, OK
S Kara Elaine Pollinger - Fort Gay, WV
D Katherine Alexandra Poulin - Boxborough, MA
S John Evan Powers - Palos Verdes Estates, CA
D Zachary Robert Powers - Henrico, VA
S Austin Michael Price - Richardson, TX
D Christina Ann Pung - Bremerton, WA
S Alexander John Pybus - Honolulu, HI
D Mack Yi Qin - San Francisco, CA
S Ben Waverly Radford - Roanoke, VA
S Krishnan Rajagopalan - Houston, TX
D Pierre F. Ramos - New York, NY
S Skyler Edison Raybin - Clinton Township, MI
D John Nathaniel Reader - Wichita, KS
S David Dale Reimers - Jamestown, ND
S Jordan M. Rettie - Annapolis, MD
S Joshua James Reyes - Temecula, CA
S Sabrina Reyes - Brownsville, TX
S Matthew Jacob Riloff - Richboro, PA
S Gerald Daniel Rimmer - Charlotte, NC
D Alexa Kathryn Rizzo - Sterling, VA
D Marisa Faith Roberts - Forked River, NJ
S Andrew Isaac Robinson - Madison, MS
S William Januzzi Rodin - Chicago, IL
S Evan William Rose - Florence, SC
S Remington Jeffrey Roth - Newport News, VA
S Thomas Courter Rowland - Groton, CT
S Brian Christopher Rud - Oakton, VA
D John Patrick Ryan III - Greenlawn, NY
D Andrew Philip Sawyer - Yuba City, CA
S Matthew Nicholas Schaidle - Goodfield, IL
D Gavin Lee Schelske - Canyon Country, CA
D Gabriela Alice Scherer - Fort Worth, TX
S Lauren Nicole Schmiegel - Lancaster, NY
S Alexander Harrison Scott - Plymouth, NH
D Anthony Seda - Smiths Station, AL
D Samantha Lee Seitz - Ellicott City, MD
D Taylor Blaine Setness - Stockton, CA
S Frederick Lee Shaak III - Myerstown, PA
D Thomas James Shaheen - Walkersville, MD
D Kelsey Marie Shevock - Purcellville, VA
D Samuel Noah Sipe - Indianapolis, IN
S Rachel Leigh Slater - Bend, OR
S Robert Joseph Slye - Arlington, TN
S Katherine Smisson - Colorado Springs, CO
D David Neil Smith II - New Lenox, IL
S Jacob Guy Snyder - Pueblo, CO
D Patrick Alexander Sokoloski - Jacksonville, NC
S Philip Daniel Solt - Harleysville, PA
S Dylan Kane Spencer - Clearwater, KS
S Julie Boothe Stabile - Framingham, MA
S Kyle Rafferty Steenberge - Pittsford, NY
S Blake Allen Stout - Aiken, SC
D Emily Forbes Strong - Millington, MD
D Cody Jacob Stueve - Hereford, TX
S Ian Mcrae Sugg - Evergreen, CO
S Rizalina Sitjar Suriben - Bremerton, WA
D Heidi Ann Swanson - Crowley, TX
S Nathaniel Thomas Swift - Olathe, KS
D Nicholas John Szczepaniak - Bellevue, NE
D Austin Bernell Taylor - Sanford, NC
D Patrick William Taylor - Dracut, MA
D James Patrick Temple - Evergreen, CO
D Shane Duong Thames - Navarre, FL
D James Clayton Theodos - Southbury, CT
S James Bradford Thomas - Wesley Chapel, NC
D Kevin Patrick Thomas - North Ridgeville, OH
D Andrew William Thompson - Wilmette, IL
S Christopher Albert Thompson - Annapolis, MD
D Cody James Thompson - Joplin, MO
D Connor Richard Timmins - Naples, FL
D Phillip Christopher Trainor - Pasadena, MD
D Michael Elio Troncoso - Avon Lake, OH
D Jordan Gregory Tropf - Mayfield Village, OH
S Brynn Elizabeth Umbach - The Woodlands, TX
D Thomas Cosgriff Uyttebroek - Lincoln, RI
D Brianna Lucia Valladares - Ridgely, MD
D Jeremy Omar Vasquez - Passaic, NJ
S Samuel William Von Paris - Upper Falls, MD
S Christopher Kenneth Voss - Stafford, VA
S Brendan Walsh - East Windsor, NJ
S Steven Mathew Walsh - Brockton, MA
D Timothy Alton Walters - Mill Creek, WA
S Phillip Michael Wears - Fairfax Station, VA
S Brendan David West - Meridian, ID
S Tory James West - Hazel Green, AL
S Cassidy West-Santos - Albuquerque, NM
S Ryan William Wheeler - Baltimore, MD
S Justin Donovan White - Suwanee, GA
S Logan Eileen Wilk - Manhattan Beach, CA
D Emily Wilkin - Westerville, OH
S David Fitzgerald Williams - Roanoke, VA
S Jon Andrew Williams - Hyattsville, MD
D Shelby-Wayne Williams - Lead, SD
S Heather Lynn Willis - Tacoma, WA
S Jared David Wilson - Amanda, OH
S John Brady Wilson - Los Angeles, CA
S Kevin Michael Wilson - Plainfield, IL
S Timothy Paul Winkler - Waddell, AZ
S Benjamin Wisniewski - Pittsburgh, PA
D Matthew J. Wolford - Omaha, NE
S Bradley Austin Woods - Jupiter, FL
S Wayne Robert Worthington - Waterloo, IA
D Benjamin Leon Wright - Dublin, GA
S Alexander Stuart Yachanin - Glen Allen, VA
S Eugene Juo Yang - El Sobrante, CA
S Yoseph Yoo - Torrance, CA
S Jonathan Andrew Yuen - Honolulu, HI
S Taylor Marie-Tilseth Yust - Old Saybrook, CT
D Amanda A. Zablocky - Shrewsbury, NJ
S Benjamin Robert Zeiss - Washington, DC
S Christopher Michael Zeleznik - Portland, OR
S Andrew Zellman - Ukiah, CA
S Connor Mark Zeman - Camillus, NY
D Benjamin Allan Ziemski - Bel Air, MD
S Paul James Zimmerman - Homer, NY
Class of 2015
S Christopher James Adsit - Norfolk, VA
D Didarul Alam - Dhaka, Bangladesh
D Ethan Joel Albrecht - Oshkosh, WI
S Brent Michael Aldridge - Hardy, VA
S Luke Aleksandravicius - Pound Ridge, NY
S Kevin Michael Alter - Rumson, NJ
S Daniel Thomas Antoun - Seattle, WA
S Stephen Michael Arceneaux - Baton Rouge, LA
S Joshua Daniel Babb - Moore, OK
S Godfrey Thomas Baldez III - Lower Gwynedd, PA
S Owen Matthew Ball - Blacksburg, VA
D Tyler James Barker - Orinda, CA
S Alisa Jean Batcher - North Bellmore, NY
S Dominic Bellissimo - Oceanside, NY
D Matthew Cecil Benner - Pinehurst, TX
S Jillian Marie Benson - Dover, MA
S Eric Bradley Bermudez - Topsfield, MA
S Sarah Nolan Bernhardt - Conshohocken, PA
S Robert Stevens Beydler - Alexandria, VA
S Timothy Bihl - Waynesboro, VA
S Emily C. Blaha - Los Altos, CA
S Zachary Jordan Blanchard - Vinton, LA
S Mark Andrew Blankenship Jr. - Marysville, WA
S Alex Kern Bledsoe - Quarryville, PA
S Hannah Irene Bobell - Heyworth, IL
D Thomas Henry Bond III - Vienna , VA
S Anthony Luciano Borrego - Punta Gorda, FL
D Erik Boudart - Bear, DE
D Melissa Danielle Boughton - Great Mills, MD
S Alexander Robert Brecht - Flourtown, PA
D Keon Montgomery Briscoe - Norfolk, VA
S Virginia Helen Brodie - Manhasset, NY
S Michael Brusoski - Pensacola, FL
S Madison E. Buck - Houston, TX
S Mark Gregory Buck - Fayetteville, GA
D Devon Edward Budzitowski - Delran, NJ
S Heather Anne Bui - San Diego, CA
S Griffin James Burke - Studio City, CA
S Drew Alexander Calcagno - Hanover, MA
S James Payton Case - Leesburg, VA
S Dylan Mark Cawdery - Salt Lake City, UT
D Lawrence Cen - Richmond, CA
D Avi Chatterjee - Wynnewood, PA
D Kevin Tzerpei Chen - Birmingham, AL
S Maxwell Albert Chomic - Maitland, FL
D Cody Jonathan Colyer - Mancos, CO
S Taylor Patrick Compton - Saugatuck, MI
S Kyle Bruce Connell - Austin, TX
S Emily Elizabeth Cooper - Elizabethtown, KY
D Benjamin Wolff Copenhaver - Jersey Shore, PA
D Lewis Joshua Correale IV - Harrisburg, PA
D Kyle Patrick Cregge - Alpharetta, GA
S Conor Paul Cross - Ogden, UT
D Eamonn Mark Crumblish - Dallas, TX
D Kevin Russell Crush - Fort Mitchell, KY
S Shannon Lee Cuthbert - Painesville, OH
S Jake Dang - Alexandria, VA
S James Robert Dankle - Brooklyn Heights, OH
D Jaret Armond Darcangelo - Freeland, MD
S James Allen Daughtrey - Houston, TX
S Jason Michael Davin - Yorktown Heights, NY
D Ivan Alejandro De La Cruz - Katy, TX
S Dominic Michael Deganutti - Carmel, IN
S Matthew W. Deisher - Cape Girardeau, MO
D Megan Elizabeth Delage - Vienna, VA
D Andrew Lloyd Delo - Shreveport, LA
S Marci Jill Demyon - Williamsburg, VA
S Philip Allan Deturck - San Carlos, CA
S Nestor Alexander Diazordaz - Clarence, NY
S Anna Eileen Dilks - Lawrenceville, GA
S Keaton Gilbreath Dille - Golden, CO
S Christopher Robert Diorio - Yorktown, VA
S Patrick Thurrell Dods - Linwood, NJ
S Nicholas W. Doeller - Phoenix, MD
D Andrew David Duff - Grand Junction, CO
D Molly Marie Dundon - Chantilly, VA
D John Eaton - Chesapeake, VA
S Michael Sean Ebeling - San Diego, CA
S Thomas William Egger Jr. - Edina, MN
S Ryan Douglas Eilerman - Joppa, MD
D William Charles Eisenhauer - Dayton, OH
D Anton Craig Ekman - Alexandria, VA
S Bradley Oconnor Elder - Roanoke, VA
D Phillip James Ellsworth - Middletown, NJ
D Justin Allen Engel - Sand Springs, OK
S Caroline Taylor Sanchez Evans - Peachtree City, GA
S Ian Forrest Eversman - St Marys, GA
S Jacob Curtis Featherstone - Fremont, MI
D Jacob William Felton - Phoenix, AZ
D Enrique Roberto Ferrez - Spokane, WA
S Patrick Donahue Finley - Catonsville, MD
S Jake Riley Fish - San Diego, CA
D Jackson John Fisher - Midland, MI
S Kaitlyn Clements Fitzgerald - Goodyear, AZ
S Samuel B. Fitzmaurice - Dana Point, CA
S Aaron Myers Fleming - Newport Beach, CA
S Gregory John Fountain - Sayville, NY
S Kelli M. Freer - Shelton, CT
S John Thomas Frey II - Jackson, MS
D Michael Stephen Fuller Jr. - Camas, WA
S Jeremiah Jean Fulton - Evansville, IN
D Ryan Andrew Gall - Clinton Township, MI
S Sean Michael Gallagher - Westport, CT
D Scott Galloway - Carson City, NV
S Jorge David Garcia - Las Cruces, NM
S Patrick Joseph Gest - Virginia Beach, VA
S Scott Kendall Gibson IV - Mobile, AL
D Emelie E. Gidley - Lockport, NY
S Zachariah Andrew Tull Gober - Omaha, NE
D Daniel Jorge Godkin - Las Vegas, NV
S Joshua Tyler Goetz - Creve Coeur, MO
S Anthony Michael Goliver - Dublin, OH
D Gavyn Glen Gonzales - Schertz, TX
D Thomas Benjamin Goodell - Hopkinton, MA
D Benjamin Joseph Graveline - Las Vegas, NV
S Daniel Stephen Green - Callaway, MD
D Viktor Anthony Greve - Orange, CA
S Corey Omare Grey - Kissimmee, FL
S Kevin Charles Grier - Cambridge, MD
S Kayla L. Grimmett - Honolulu, HI
D Ian Charles Grinaski - Ellington, CT
D Connor Gudmundsson - Dundalk, MD
D Benjamin Hagan - Hershey, PA
S Steven Tyler Hallgren - Rathdrum, ID
D William Joseph Hampton - Charleston, SC
D David Alec Harmon - Acworth, GA
S Sean Anderson Harper - Columbia, MO
D Brian Elie Harrington - Jacksonville, FL
S Kyle Christopher Hawkins - Littleton, CO
S Kevin Leo Hawxhurst - Wethersfield, CT
D Jonathan Britton Haynes Jr. - Spring City, TN
S Brian Ray He - Danville, CA
S Steven Glenn Hefner II - Ozark, MO
S Tyler Christian Heinemeyer - San Antonio, TX
S Ryan Harrison Hill - Mahopac, NY
D Collin Ross Hinson - Eads, TN
S Shawn Christopher Horvath - Okeechobee, FL
S Andrea Reese Howard - Norcross, GA
D Bryan Edward Hunt - Matamoras, PA
D Rachel Kathleen Hunter - Raleigh, NC
D Jason Francis Infante - Jacksonville, FL
S Jonathan Evan Inglett - Cary, NC
D Jonathan Steven Jackson Jr. - Schererville, IN
S Zachary Mason Janik - Sugar Land, TX
D Alec Jarm - Louisville, KY
S Emily Mathea Jensen - The Woodlands, TX
S Michael Kamis Johnson - Colleyville, TX
D Andrew Jones - Staten Island, NY
S Margaret Hope Jones - Santa Monica, CA
S Gee Mi Lee Jorde - Bremerton, WA
D Shin Ho Jung - Rutherford, NJ
D Vikram Krishna Kanth - San Jose, CA
S Bryan Christopher Kaps - Mountain Grove, MO
S Brandon Allan Karpf - Princeton, NJ
S Bryce Aaron Keene - Bakersfield, CA
D Jack William Keller - Ballston Spa, NY
D Mark Edward Kelly - Palos Heights, IL
S Christopher Robert Kent - Lynnfield, MA
D Mohamed Moujahed Khochtali - Kapan Kebino,
D Michael Waldean Kickbush - Waukee, IA
S Henry Warren Kincaid - Morgantown, WV
S Mubarak Akhmedovich Kiyamov - Baraboo, WI
S Luke Brendan Klena - Franklin, PA
S Steven Patrick Knopf - Arnold, MD
D Ryan Richard Kolden - Culver, IN
S Michael Krasnor - Berkeley, CA
S Daniel Richard Kuerbitz - Highland Hts., OH
D Franek Casimir Kulik - Lake Geneva, WI
S Andrew Cheng-Hsing Kuo - Chapel Hill, NC
S Samuel Lacinski - North Royalton, OH
D Kevin Patrick Lake - Lansdale, PA
S Vincent John Larocca - Winfield, NJ
S Kevin Hosung Lee - Gainesville, VA
S Matthew Inho Lee - Barrington, IL
S Samantha Frances Lee - Richland, WA
S Michael Brent Lemonick - Wynnewood, PA
S Nickos Leondaridis-Mena - Germantown, MD
S Megan Ruth Lewis - Pleasant Grove, UT
D Jorge Miguel Liberato - Rancho Palos Verdes, CA
S Joshua Michael Llewellyn - Oakley, KS
S Nicholas Daniel Loberg - Petaluma, CA
D Hamzah Abdulkadir Lodge - Kensington, MD
D Kevin Mitchell Lois - Livermore, CA
D Claire Loudon Longabaugh - Kansas City, MO
S Jean Bridget Loomis - Havertown, PA
D Justin Ming-Jen Loomis - Houston, TX
D Ian Michael Mcnamara Lowry - North Ogden , UT
S Jonathan Cary Lucas V - Woodinville, WA
S Ryan Arthur Lynch - Hazlet, NJ
S Katherine Marie MacVarish - Braintree, MA
D James Francis Magno - Chula Vista, CA
S Joshua James Malone - Hammondsport, NY
S Duncan Rockwell Mamer - Caldwell, ID
D Vigneshwar Manickam - Germantown, MD
S Jacob Richard Marburger - Gahanna, OH
D Anthony Michael Marchilena - Pittsburgh, PA
S Zane Alexander Markel - Bismarck, ND
S Spencer Charles Marsh - Paso Robles, CA
S Kricket M'Shel Masters - Oronogo, MO
S John Slattery Mcauliffe - Mclean, VA
D Tilghman Holland Mccabe - Sandy Spring, MD
D Brendan Hale Mccarthy - Painted Post, NY
S Ashton Mccombs IV - Fayetteville, AR
S Frederick Thomas Mcdonald - Oceanside, CA
D Patrick Henry McDonald - Boise, ID
S Peter R McGee - Okatie, SC
D Brandon Harvey Meek - Poplar Grove, IL
D Julius Augustine Melero - Lansing, KS
D Brian James Mihaljevich - Leona Valley, CA
S Joshua Liddell Miller - Big Rapids, MI
D Julie Margaret Miller - Mt. Arlington, NJ
D Marisa Elyse Molkenbuhr - Cheshire, CT
D Jamie Elizabeth Moroney - Marietta, GA
D Adam Christopher Mosebar - Redmond, WA
S Vikram Kane Mukherjee - Wake Forest, NC
D Eric Tipton Myers Jr. - Bethesda, MD
S Zachary Newton Nelson - Albertville, MN
S Jedidiah Lyn Nohre - Mountain View, AR
S Angela Marie Nordstrom - Eagan, MN
S John Nyaradi - Bend, OR
S Shane Michael O'Donnell - Annapolis, MD
S Conner Roberts O'Neill - St Marys, GA
D Dustin Valentine Oberlander - Lewiston, ME
D Connor John Odonnell - Freeport, ME
S Nicholas Alexander Olson - Huntsville, AL
S Thomas Ryan Oneill - Chapin, SC
S Christopher Stephen Ormsbee - Norfolk, VA
S Logan Michael Oshea - Englewood, OH
D Joseph Alexander Otero - Acton, MA
S Victoria Rose Overton - Cheboygan, MI
D Colton Jud Oviatt - Fallon, NV
D Christopher William Padgett - Leonardtown, MD
S Joseph Alexander Palazzolo Jr. - San Francisco, CA
S Lucas Ryan Papadakis - Anacortes, WA
S Sierra Lin Parks - Lisbon, OH
S Natasha Monet Patterson - Woodbridge, VA
S Kyle Robert Pawlowski - Muskegon, MI
S Jeffrey Scott Pearson - Palatine, IL
S Luis Frederick Penichet - South Salem, NY
D Shannon Nicole Penne - Chico, CA
D Adam Michael Penquite - Indianapolis, IN
S Clayton Wade Petty - Mendham, NJ
S Norris Stephen Philleo - Bethesda, MD
D Kyle Dean Poolman - Baudette, MN
S William Pope - Germantown, TN
S Tyler John Price - San Diego, CA
S Graham Hollis Pugh - Hoover, AL
D Keefe Wynn Rafferty - Watertown, CT
D Paul Nathan Rands - Cary, IL
D Dakota Laughton Raymond - Pfafftown, NC
S Karl Josef Rebholz - Jacksonville, NC
D Sean Robert Forwalder Reilly - Mandeville, LA
S Sara Reynolds - Indian Rock Beach, FL
S Jacqueline Marie Rine - Stockton, CA
D Shakir Sultan William Robinson - Brunswick, GA
S Warren William Rooney - Houston, TX
S Daniel Andrew Ryan - Matthews, NC
D Fletcher Don Rydalch - Rexburg, ID
S Jared Isaac Sadtler - Brownsburg, IN
S Andrew Jordan Sanchez - Centreville, VA
D Matthew Sandusky - Aledo, TX
S Jeffrey William Sauers Jr. - Glen Arm, MD
D Barney Rudolph Schmidtke - Fort Collins, CO
D Ward Ellis Scott III - Plymouth, NH
D Ethan James Scully - Round Rock, TX
S Michael Joseph Segalla - York, ME
S Peter Michael Severs - Fairfax, VA
D Ahmed Adam Shihab Shamma - Chevy Chase, MD
S Ian Thomas Sharbel - Nashville, TN
S Matthew Silberberg - Lake Saint Louis, MO
S Hampson Cole Skinker - La Grange, KY
S Jacob Christopher Slaughter - O Fallon, IL
D Thomas Benjamin Sledge - West Haven, CT
S Josiah Buffon Smith - West Chesterfield, MA
D Philip John Song - Fairfax, VA
D Kaitlyn Lynne South - Englewood, CO
D Jordan Ingram Spear - Chicago, IL
D Savannah Raquel Jane Stafford - Mchenry, MS
D Andrew Jared Stallard - Simi Valley, CA
S Thorys John Stensrud II - Charlotte, NC
D David Arthur Stevens - Tucson, AZ
S Joshua Lee Steves - Houston, TX
S Zachary Raymond Stocks - Chesapeake, VA
S John Alexander Stuy - Carmel, IN
S Andrew John Sullivan - Worcester, MA
S Austen Ibrahim Suqi - Valrico, FL
S Patrick Levering Swain - Tallahassee, FL
S Eric Aanders Swanson - Shoreview, MN
S John Joseph Sweeney - Euclid, OH
S Christopher Karol Szymanski - Katy, TX
D Ying Kit Gabriel Tang - Singapore
D Hlan Thaw - Parkville, MD
D Katrina Elizabeth Thompson - Aurora, CO
D Alan Murdock Thornhill - Powell, OH
S Frederick Wiley Tidwell III - Crystal River, FL
S Ryan Minh Tran - Palmdale, CA
D William Clay Trettin - Newton, IA
S Lily Simone Ricciardi Van Steenberg - Union, ME
S Brant Calvin Verhulst - Sioux Falls, SD
D Kyle Thomas Waldorf - Elk Grove, CA
D Joseph M. Walker - Litchfield, OH
D Daniel Takashi Watanabe - Bowie, MD
S Timothy James Waterman - Ashburn, VA
S Jordan Patrick Webster - Denton, TX
S Joshua Scott Werling - Beloit, WI
D Alexandra Tatiana Westberg - Rancho Santa Margarita, CA
S Conor Nicholas White - Ponte Vedra Beach, FL
S Brian Willi - Worthington, OH
D Jake Gustav Williams - Lees Summit, MO
S Harrison Hawke Willoughby - Holland, MI
S Cedric Louis Wilson - Cheswick, PA
S Christine Elizabeth Wilson - Charleston, SC
S Gabriela Nicole Winter - Orlando, FL
S Frederick Coulter Wood - Lake Quivira, KS
S Joseph Michael Worth - Valrico, FL
D Douglas Frederick Wubbena Jr - Fullerton, CA
S Aaron William Yallowitz - Little Falls, NY
D Eric James Young - Minneapolis, MN
S Jin-Hong Yu - Changwon-Si, China
S Madeline Margaret Zell - Severna Park, MD
D Angela Elizabeth Ziccardi - Prospect, KY
Class of 2016
S Alvin Angelo Rivera Abes - Arlington, WA
D Tipok Mono Aekviriyasathane - Thailand
S Daniel George Alcantor - Farmington, CA
D Marco Cruz Alejos - Indianapolis, IN
S Lukas Daniel Allard - Lewisport, KY
S Rolando Antonio Amador - Harpswell, ME
S Andrew D. Anderson - Richmond, VA
S Sally Lynn Siu Anderson - Mauldin, SC
S Cooper Dylan Ansell - Shawnee, OK
D William James Anthony Jr. - Jacksonville, FL
D Logan Marie Antill - Butler, PA
D Thomas Murdoch Armistead - Virgina Beach, VA
S Breanne Rose Aronin - Acton, CA
S Collin Joseph Ascherl - Granville, IA
S Paul Stephen Balleza - Severna Park, MD
S Jake Vincent Barney - Mill Valley, CA
D Archie Conrad Bass - Twentynine Palms, CA
D Travis Ross Beach - Garland, TX
D Madison Beiler - Seattle, WA
S Rachel Marie Berger - Sherman, CT
S Marius Pranas Bernotas - Sharon, MA
S Zachary Borchardt - West Chester, PA
S Garrett Boyce - Sayville, NY
S Jordan Martin Quinn Boyland - Glen Gardner, NJ
D Samuel James Brad - Lexington, VA
S Ellen Marie Bradford - Knoxville, TN
D Benjamin Indy Branson - Anderson, IN
S Kyle William Briggs - Omaha, NE
S Karah Marie Brown - Cincinnati, OH
D Sarah Megan Brown - Houston, TX
S Zachary Moulton Brown - Scarborough, ME
D Samuel Robert Bruce - Evergreen, CO
S Renata Michelle Bucher - Colorado Springs, CO
S Taylor Davis Buck - Burke, VA
S Maxwell Konstantyn Bulba - Littleton, CO
D Virginia Joyce Burger - Ocean Park, WA
S Ryan Joseph Burmeister - Chesapeake, VA
D Timothy Patrick Burnett - Mount Airy, MD
S Robert James Burns Jr. - Gulf Breeze, FL
D Nicholas Parks Butler - Hollywood, SC
S Michael Brendan Byrne - Coronado, CA
D Diana Carino Cabarle - Hudson, OH
D Matthew Martin Caine - Wilbraham, MA
S Jon-Paul Louis Canclini - Arlington, TX
S Mikaela Marie Carlson - Carmel`, IN
S Christen Louise Carpenter - Freehold, NJ
S Gordon William Carroll - Bangor, ME
D Samantha Louise Casey - Lynchburg, VA
S Riley Castle - Chicago, IL
S Roger Alexander Castle - Bridgewater, NJ
D Christina Miriam Castro - Mahopac, NY
S Zachary A. Ceroli - Honolulu, HI
S Shepard Stone Chalkley - Birmingham, AL
S Molly Chandler - Bakersfield, CA
S Ryan Kerin Chang - Honolulu, HI
D Helena Randolph Cheslack - Delray Beach, FL
S Joseph Adam Chilbert - Gaithersburg, MD
D Brice Phillip Clairmont - Helena, MT
D Alexis Kayla Clark - Pleasant Grove, UT
D Thomas Richard Coffin - Crofton, MD
S Kayla Mariel Coleman - Monrovia, MD
S Jennifer Paige Coletta - Nashua, NH
S Justice Marie Constantine - Niskayuna, NY
D James Forrest Cooke - Flower Mound, TX
S Dean Corbett - Winter Haven, FL
S Caleb Gerald Crispell - Leonardtown, MD
S Jodi Lorene Cull-Host - Los Alamos, NM
S Benjamin Mark Cumberland - Bristow, VA
S Robert Settle Currie - Atlanta, GA
S Joseph Patrick Curtis - New London, OH
S Stephen Hazlehurst Da Cruz - Ridgefield, CT
S John Gilbert Dalbora - Easton, MD
S Ethan William Dalton - Abbottabad,
S Zachary Dean Dannelly - Louisville, KY
S Margo Marie Darragh - Mcdonald, PA
D Tayler Janae Davidson - Arvada, CO
D John Hardy Davis - Dallas, TX
S Daniel Thomas Dawson - Glen Burnie, MD
S Christopher Daniel Day - Lyndhurst, OH
S Daniel Neuberg De Souza - Kalispell, MT
S Michelle Marie De Vente - Greenville, NC
S Anthony James De Vera - Meridian, ID
S Jonathan Guenter Debaugh - Conroe, TX
S Nicki Santos Deguzman - Chesapeake, VA
S Pierce Laine Demarreau - Dover, DE
D Nicholas Joseph Demass - Portage, IN
S Erik A. Derecktor - Mamaroneck, NY
D Dakota Kingen Deverill - Brussells, Belgium
D Henry Woods Dewing Jr. - Houston, TX
D Stephen Thomas Dibartolomeo Jr. - Venice, FL
S Tyler Wesley Dickenson - Ofallon, IL
S Joseph Adam Dinkel - West Lafayette, IN
S Addison Daniel Dishart - Wexford, PA
D Steven Quanghai Doan - Houston, TX
S Jacob Eugene Dodge - Dinuba, CA
S Michael Clinton Dolan Jr. - Atlanta, GA
S Michael Patrick Dorsey Jr. - Hollywood, FL
S David Lucian Duchaine II - Oxford, MS
S Steven Gerald Dull - Beavercreek, OH
S Quoc Huu Duong - King George, VA
S Zachary David Elsner - Boone, IA
S Cary Alan Elward - Morton, IL
S Alyson Eng - Holmdel, NJ
S Garrett James Enslin - Lake Ariel, PA
D Amy Elizabeth Epperson - Upland, CA
D Mitchell Gordon Evans - Mason, OH
D Ashley Yariela Eves - Bentonville, AR
S Patrick Colgan Eytchison - Brentwood Tn, TN
S Melissa Ruth Felman - Boca Raton, FL
S Alejandro Jose Fernandez - Boca Raton, FL
S Cameron Lee Field - Oakton, VA
S Jesse Gage Fine - Pembroke, MA
S Timothy Scott Fisher - Highland, MD
S Thomas More Forstmeier - Bellefonte, PA
S Aaron Paul Fowler - Tulsa, OK
S Allyson Elizabeth Franchi - Pitman, NJ
D Jamie C. Francona - Chestnut Hill, MA
D Darren Kerr Freedman - East Windsor, NJ
S David Alan Frick Jr. - St Johns, FL
S Gavin Perron Fuller - Providence, RI
S Jacob Marvin Garrett - Corona Del Mar, CA
S Ward Fisher Gavin - Matthews, NC
S Zachary Donovan Gawboy - Maple Grove, MN
D Montana Winters Geimer - Annapolis, MD
D Anthony Andrew Giancarli - Hamilton, NJ
S Sara Giraldo - Port Washington, NY
D John Gil Givens - Post Falls, ID
D Walter Henry Glenn IV - Bowling Green, KY
D Joshua Richard Gong - Oxnard, CA
S David Marshall Gordeuk - Port Matilda, PA
S Rebecca Anne Greenberg - Horseheads, NY
S Rachel Diane Griffin - Merritt Island, FL
S Devan Blaine Grigsby - Salem, IN
D David Jacob Groh - Cincinnati, OH
D Abigail Louise Gross - Plainsboro, NJ
D Rory Christ Gross - Lancaster, CA
S Austin Samuel Grow - Alta Loma, CA
D Thomas Francis Gruebl - Baltimore, MD
D Lauren Elizabeth Haller - West Chester, OH
D Christopher Matthew Hamilton - Annapolis, MD
S Ethan Joseph Hamilton - Austin, TX
D Michael Edward Hamp - North Tonawanda, NY
D Donal Patrick Hanlon - Lake Oswego, OR
S James Everett Hansen III - Cary, IL
D Keian Robert Hardy - Louisville, KY
S Joshua Kinsaul Harrelson - Mobile, AL
S Maurice Manuel Stanley Harris - Huntingtown, MD
S Gavin Hawbaker - Arlington, TX
D Ruben Acosta Hays - Flagstaff, AZ
D Audrey Catherine Head - Monticello, IL
S Mitchell T. Heaton - Batavia, IL
S Kathleen A. Heinbach - Cincinnati, OH
S Sydney Fitzgerald Hemphill - Houston, TX
S Nicholas Marriner Hermberg - Sussex, WI
D Zachary Hester - Lancaster, KY
S Andrew Joseph Hettenbach - Johns Creek, GA
S Brock William Hightower - Excelsior Springs, MO
S John Russell Hintze - Grovetown, GA
S Megan M. Hough - Lexington, VA
S Aaron Michael Hull - Braddock Heights, MD
S Allison Elizabeth Hunt - Fort Worth, TX
S Kent Julian Iizuka - Aliso Viejo, CA
S Elizabeth Ashley Iorio - North Stonington, CT
S Benjamin Daniel Jacobsen - Avoca, IA
D Ryan Jaenke - Arnold, MD
D Gavin David Blue Jernigan - Lawndale, CA
D Haley Selann Johnson - Rapid City, SD
S Jeremy Jones - Staten Island, NY
S Leo Marshall Jones - Roswell, GA
D Sungwoo Jung - San Diego, CA
D William John Kacergis - Malvern, PA
D Michael Joseph Kelly - Fort Thomas, KY
S Teresa Danali Kennedy - Wasilla, AK
D Andrew Kim - Corona, CA
D David Sung-Ah Kim - Great Falls, VA
S Joshua Robert King - Short Hills, NJ
S Daniel James Kinnamon - Oklahoma City, OK
D Brendan Patrick Klovekorn - Palm Harbor, FL
D Gabriel Knoll - East Amherst, NY
S David Thomas Kramer - Modesto, CA
S Shane Patrick Kravetz - Scottsdale, AZ
S Ashley Lucille Marie Krulik - Martinsville, IN
S Richard S. Kuzma - Leesburg, VA
S Chase Joseph La Rosa - Rockwall, TX
S Joseph Baudier Labruzzo Jr - Lafayette, LA
S Jody Christopher Lamb - New Milford, NJ
S Christina L Lanier - Atlanta, GA
S Bridget Grace Lee - Little Rock, AR
D Sung Bok Lee - Seoul, Korea
D Christopher John Lent - Arlington, VA
S Ryan Scott Lewandowski - Torrington, WY
S Meredith Leigh Lipp - Louisville, KY
D Richard Everett Lorentzen - Alexandria, VA
D Francis M. Love - Atlanta, GA
S Rebecca Erin Loyal - Lewisville, TX
D Trent Daniel Lulow - Ballwin, MO
S Anthony Seham Malatesta - Chatham, NJ
S Robert Rocco Mancini - Northfield, CT
D Nicholas Donald Mantz - Andreas, PA
S Warren Alan Markowsky II - Trenton, MI
D Thomas D. Marryott Jr. - Osprey, FL
S Connor Scott Martin - Stanwood, WA
D John Karter Martin II - Columbia, TN
S Jeffrey Brandon Martino - Johns Creek, GA
S Robert Blair Mason Jr. - Oak Hill, VA
S Anthony Drekayle Mayes - St Louis, MO
D Daniel James Mccaffrey - Plano, TX
S Tyler Brian Mccarthy - Sewell, NJ
S Elizabeth Corcoran Mccarty - Ringwood, NJ
D Ciera Ashley Mccrary - Orrville, OH
S Ryan Patrick McDonnell - Traverse City, MI
S Alexandra Elizabeth Mcintosh - Saint Charles, MO
S Nathaniel Ross Mclauchlan - Austin, TX
D Crystan Symone Mclymore - Raleigh, NC
S James Randall Mcmasters Jr. - Arlington, TX
S Bryce Lange Mcmurrey - Laurel, MT
S Ty David Mechling - Lakewood, CO
S John Wood Mellgard - Clearfield, PA
S Christian Thomas Mellos - Grosse Pointe Shores, MI
S Jacob Lee Mendelson - Owego, NY
S Joseph Cole Merki - Amarillo, TX
S Matthew Metzdorff - Waseca, MN
D Ethan Andrew Metzler - Lexington, KY
D Christopher Joseph Miles - Suwanee, GA
D Riley Jo Miller - Warrenton, VA
S Venus Molony - Catasauqua, PA
D Charles Alexander Moore Jr. - Winnetka, IL
S Derek Thomas Moore - Wellsville, KS
D Eric Michael Morrison - Broomfield, CO
S Kyle Jacob Muka - Leyden, MA
S Deborah Mullen - Mt Airy, MD
S Megan Grace Musilli - El Dorado Hils, CA
S Nicholas Matthew Neighbors - Johns Creek, GA
D Brett Edward Nellis - Columbia, MD
S Oliver Andrew Nelsen - Brighton, MI
S Darby Anne Nelson - Centreville, VA
S Michelle Ann Nelson - Severna Park, MD
D Yanjie Jonathan Ng - Singapore
D Miguel Angel Nieves II - Miami, FL
S Jackson Ryan Niketas - Birmingham, AL
S Robert C. Nolan - Palos Park, IL
S Nicole Jane Nordlie - Monument, CO
S Kelsey Marie O'Brien - Massapequa, NY
S Morgan Breanne O'Connor - Sammamish, WA
S Sean Ip Odonnell - Carlsbad, CA
S Jack Anthony Oberman - Clive, IA
D Jack Andrew Ogden - Bellaire, TX
S Salome Dah Young Ok - Los Angeles, CA
D Douglas James Ott - Kennett Square, PA
S Trenton Alec Pache - Kerrville, TX
S Kyle Mackenzie Packer - Newtown, CT
S William Pierson Parker - Parker, CO
S Madison Ann Pascale - Scottsdale, AZ
D Shradha Pankaj Patel - Thomasville, GA
S Samuel Wesley Peckham - Agua Dulce, CA
S Jesse Rowe Pelletier - Bolton, MA
D Andrew John Peterman - Bettendorf, IA
S Herman Otto Ira Pfaeffle - Roanoke, VA
S David Michael Phelps - North Beach, MD
S Zachary Alexander Philiph - Yardley, PA
D Evan Phillips - Dekalb, IL
S Nicholas Myles Picache - Upper Saddle River, NJ
S Jameson Scott Pirkel - Watertown, WI
D Jacob Michael Plumb - Roanoke, VA
D Kyle Eugene Plunkett - Van Buren, AR
D Eric Robert Poletti - Lancaster, PA
S Andrew Nicolas Potts - Ellicott City, MD
S Marc Andrew Prather - Bridgeton, MO
S Bryan Scott Prohaska - Piscataway, NJ
S Donald Harold Puent III - Porter, IN
S Kathryn Quandt - Houston, TX
D Aldrin Infante Racelis - Temecula, CA
S Megan Kristine Rausch - Glen Spey, NY
D Steven Karl Reidel - Boonton Township, NJ
S Charles Reis - Ponte Vedra, FL
D Megan Leigh Reutzel - The Woodlands, TX
D Benjamin Grant Rice - Somerset, KY
S Rebecca Escala Richmond - Gibsonia, PA
S Sean Breck Ridinger - Newtown Square, PA
S Jonathon William Riggers - Nezperce, ID
S William Ferguson Rock - Evansville, IN
S Peter Andrew Rockhold - Palo Alto, CA
D Jessica Abby Rodriguez - San Hose, CA
S Michael Anthony Romano - Plainview, NY
S Daniel William Rose - Spanish Fort, AL
S Stephanie M. Ross - Manalapan, NJ
S Jacob H. Rothstein - Port Jefferson, NY
S David Roy - Saint Charles, MO
D Emily Marie Saitta - West Springfield, VA
D Alina Kathryn Sanders - Commerce City, CO
S Michael Christopher Sappio - Orinda, CA
D William Satre - Plymouth, MN
S Stephen Thomas Sawyer - Inver Grove Heights, MN
D Isabella Carolina Schaffino - Lawton, OK
S Mark Christopher Schnabel - Macungie, PA
D Thomas Gennaro Sears - Mount Airy, MD
D Cesar Yoel Segura - Orlando, FL
D Seyko Ivanov Seykov - Shumen, Bulgaria
S Spencer Christian Shabshab - Mclean, VA
S Ian Edward Shaw - Temecula, CA
D Mallory Sue Shelton - Fort Scott, KS
S Jason Parker Sherwood - Austin, TX
S Erik Allen Shinkle - Bethel, OH
D Michael Timothy Short - Dacula, GA
S David Robert Silver - Boca Raton, FL
S Charles Matthew Simpson - West Chazy, NY
S Aaron Michael Sims - Dacula, GA
D Konrad Kurtis Skarpnes - Lake Havasu City, AZ
D Nicholas John Skeen - Reston, VA
D Jack Allan Smith - Phillipsburg, NJ
S Travis William Smith - Metairie, LA
D Garrett Walter Snyder - Stafford, VA
S Megan Frances Snyder - Ashburn, VA
D Mackenzie Ann Spaich - Truckee, CA
S Jasmine Emiko Spencer - Clinton, MD
S Victoria Catherine Spies - Preston, MD
D Catherine Ann Stark - Erie, PA
S Samantha Hardt Steere - Bellevue, WA
S Nathaniel Jacob Stern - Springfield, IL
S Allyson Janet Strachan - Hebron, ME
S Kevin James Strotz - Cranford, NJ
D David Dongjin Suh - Ridgewood, NJ
S Luke Thomas Sullivan - South Bend, IN
S Tasha Louise Talbot - Mattawa, WA
S Lukas James Temple - Topsham, ME
D Alec Trent Tenne - Towson, MD
D Jordan Andrew Thomas - Boiling Springs, SC
S Samantha Katherine Thomas - Plymouth, MN
D Travis Clarke Thorn - Loudonville, NY
S Thomas Francis Toohig - Chambersburg, PA
S Reid Matthew Toombs - Leonardtown, MD
D John Austin Tortorici - Mount Pleasant, SC
S Seth David Toski - Marienville, PA
S Timothy Edward Tracey - Omaha, NE
S Brendon Sean Troutman - Arvada, CO
S Rylan Nickle Tuohy - Greenville, KY
D Michael Tupica - Agency, MO
D Taylor Michelle Turchan - Sterling, VA
D Nicholas Grant Vandiver - St Charles, IL
S Charisse Nikole Villareal - San Marcos, CA
S David Joseph Von Savage - Cape May, NJ
S Luke Stewart Voss - Mableton, GA
D Stephen Michael Walsh - Southborough, MA
D Paige Renee Ward - Massillon, OH
S Elizabeth Virginia Warner - Tokyo,
D Jett Utah Watson - Lubbock, TX
D Joshua Richard Weeden - Olive Branch, MS
S Lucas Richard Weilbacher - Leona Valley, CA
S Ethan Scot Weir - Rock Springs, WY
S Ashley Mcdonald Welker - Stevenson Ranch, CA
S Thomas Joseph Wester - Brookfield, WI
S Jenna Westerberg - Grayslake, IL
S Connor Jeffery Westrick - Waterford, WI
D Emmett Cullinan Whalen - Barrington, RI
D Thomas Edward Wheeler III - Zionsville, IN
S Maxwell Engle Wiechec - West Chester, PA
S Keith Christian Wiegert - St Charles, MO
S Travis Wilho Williams - Reno, NV
S Cyrus Carrier Wilson - Atlanta, GA
S David Thomas Wilson III - Brandenburg, KY
D Lawrence Valentino Wilson III - Norfolk, VA
S Thomas Christopher Wilson - Kensington, MD
S Brandon Michael Winters - Virginia Beach, VA
S Jane Carol Wissmann - Riverside, CT
S Nicholas John Woods - Bremerton, WA
S Myles Wortham - Universal City, TX
S Michael Alexander Woulfe - Oak Park, IL
S Betty Margaret Yi - Boulder, CO
D William Thomas Young - Arden, NC
D Jinghong Wesley Yuan - Parsippany, NJ
S Edward Zhang - San Jose, CA
D Aaron Thompson Zimmerman - Homer, NY
S Caroline Elizabeth Zotti - Crownsville, MD
D David Edward Zubler - Sunnyvale, CA
Class of 2017
S Taylor James Adams - Little Rock, AR
D Timothy Christopher Addison - Owings, MD
D Nneamaka Chrysa Adirika - Onitsha, Nigeria
D Tanvir Ahmed - Mymensingh, Bangladesh
S Leslie Ann Soria Alasagas - Arlington, VA
D Rafael Andres Alpizar - San Jose, Costa Rica
D Seth Nathaniel Ammons - Cantonment, FL
S Jude Hugo Ampolini - Winston Salem, NC
D Teresa Heesun Anderson - Mandeville, LA
S Ian A. Arbuckle - Spring, TX
S Charlotte Kara Asdal - Chester, NJ
D Ryan Patrick Bailey - Boardman, OH
S Benjamin Henry Bailin - Pleasantville, NY
D Tahler Diane Bandarra - Naperville, IL
S Joel Quintin Berg - Indianapolis, IN
S Ian Gregory Best - Beavercreek, OH
S Jacob Charles Edward Best - Onalaska, WI
S Suzanne Emmalee-Huyen Bigley - Rocklin, CA
S David Austin Bishop - Brooks, GA
D Macklin Owen Blackadar - Eastsound, WA
S Christian Anthony Blanchard - Montgomery, AL
S Alexander Blink - West Chester, OH
S Andrew Bonner - Guilford, CT
D Gregory Scott Boyer - Fitchburg, WI
S Eric H. Boynton - Libertyville, IL
D Alana Adams Brady - The Woodlands, TX
S Alexander Jon Branchfield - Eureka, MO
S Drew Michael Brenn - Branchburg, NJ
D Jack Walter Brodowicz - Charlotte, NC
S Michael John Bundas - Saline, MI
D Brian Allen Burlingame - Baldwinsville, NY
D Mikala Nikole Bussey - Stockton, CA
D James Andrew Calloway - Nacogdoches, TX
S Phillip Michael Campbell - Louisville, KY
S Garrett W. Carlson - Belfry, MT
D Reed Orion Carter - Eastland, TX
S Joshua Levi Chambers - North Charleston, SC
D James Joseph Chmiola Jr. - Plains, PA
S Daniel Patrick Chmura - Wilbraham, MA
D Stephan Cho - Cerritos, CA
S Yongsung Andrew Cho - Baltimore, MD
S Paul Daniel Christ III - Bloomfield Hills, MI
D Samuel David Ciocco - Walkersville, MD
S Claire May Clark - Prior Lake, MN
S Sarah Kyong Claudy - Angola, IN
S Adam Matthew Coberly - Hudson, OH
D Andrew Brian Coen - Placerville, CA
S Bryan Joseph Colasacco - Bay Shore, NY
S Adrian Michael Costantino - Oakland, CA
D Alexander Michael Couch - Jacksonville, FL
S Charles Alexis Crans III - Camden, ME
D Brian Patrick Cully - Anaheim, CA
D Ariadna Mi Dang - Livermore, CA
D Jacob Christopher Darrah - Cartersville, GA
S Jonathan Jerald Daus - Bangor, PA
S Scott Bradley Davids - Boulder, CO
S John Thomas Davin - Yorktown Heights, NY
S Jose Ricardo De Jesus - El Paso, TX
S Gabrielle Marie De Leon - Henrico, VA
D David Jeremy Virata Dedios - Jacksonville, FL
D Madison T Denny - Emerald Isle, NC
D Kim Anh Do - Murphy, TX
D Nhat Minh Do - Woodlynne, NJ
S Michelle Yenlinh Doan - Ashburn, VA
D John Tylor Dodd - Springfield, TN
S Ethan William Doherty - Londonderry, NH
S Drew Thomas Dziwulski - Woodbine, MD
S Matthew Steven Eastburg - California, MD
S Peter Andrew Ehrenberger - Ann Arbor, MI
S Joseph Lyons Ellis - Brandon, FL
S Andre Ethan Esquibel - Cortez, CO
S Alexander Scott Evans - Lansdale, PA
S Christopher Oliver Evans - Clarksville, MD
S Brian Alan Evertson - Kimball, NE
D Nicholas Carl Falconi - Mullica Hill, NJ
S Benjamin Robert Felhofer - Sturgeon Bay, WI
S Elizabeth Anne Fenelon - Chillicothe, IL
S Cory Robert Fessler - Sidman, PA
S Jordan Figlioli - West Chester, PA
D Joseph Christopher Fitzgerald - Sherman Oaks, CA
D Daniel Ryan Flack - Cross Fork, PA
S Brett Flaherty - South Hadley, MA
S Thomas Owen Flynn - Grosse Pointe Farms, MI
D Paul Jeremiah Fogolin - Hendersonville, TN
S Daniel James Fohey - Brookfield, WI
S Lucas Ronald Foppe - Breese, IL
S Lucinda Marie Ford - St Augustine, FL
S Julia Claire Foust - Redwood City, CA
S Kelly Elizabeth Frantz - Akron, OH
D Jonathan Thomas Freel - Houston, TX
S Ryan Andrew Gaffney - O Fallon, MO
S Nathan James Gainey - Ellicott City, MD
S Brett Michael Gentile - Colorado Springs, CO
S Joseph Vincent Gentile - Martinsburg, WV
S Scott Matthew Gibson - Vienna, VA
S Ross Weldon Gilchriest - Silsbee, TX
S Danielle Momo Given - Raleigh, NC
S Hugo Gomez - The Woodlands, TX
D Gabriella Victoria Gonzalez - Plantation, FL
S Christopher John Goodale - Lexington, KY
D Conner O'Neil Graham - Clinton, MS
S Christy Elizabeth Green - Callaway, MD
S Michael Edward Greer - Goose Creek, SC
S Nicole Lee Hadler - Medina, OH
S Zachary Taylor Hall - Lee'S Summit, MO
D Joseph M. Halpin - Martinsville, VA
S Grant Daniel Hanley - Bloomington, IL
S Edward Abraham Shimeng Hanlon - West Haven, CT
S Brian Michael Hardy - Longmont, CO
D Matthew Harrigan - Portsmouth, RI
D Steven Alexander Harris - Weatherford, TX
D Benjamin Samuel Harrison - Omaha, NE
S Nicolas Dale Hart - Salt Lake City, UT
D Jacob Hastings - Lakewood, CO
D Jonathan Grant Hawkins - Monterey, CA
S William Danver Henderson - Newark, OH
D William Herbert - Atlanta, GA
D Kenneth Austin Hicks - Austin, TX
S Michael Stephen Hoffman - Sudbury, MA
D Luisa Angelica Holland - Harpers Ferry, WV
D Young Seok Hong - Palisades Park, NJ
S Evan Scott Hovenden - Mesquite, TX
D Alexander Malachi Hunley - Prescott Valley, AZ
D Dane Johnathon Hurley - Evansville, IN
S Chatwin Mabry Jackson IV - Fort Worth, TX
S Alexander Kevin Jaqua - Broomfield, CO
D Andrew Paul Jevitt - Merritt Island, FL
S Shannon Dunn Johnson - Berwyn, PA
D Evan Anthony Jones - Reading, MA
D Morgan Elizabeth Jung - Tenstrike, MN
S Daniel John Kasberg - Centennial, CO
S Benjamin Patrick Keegan - Flanders, NJ
S Cameron Ross Keith - Fairfax, VA
D Grant Brian Kelley - Roanoke, VA
S Andrew Martin Kelly - Fredericksburg, VA
S Joseph Jude Kelly Jr. - New Providence, NJ
D Mary Aline Kelsey - South Bend, IN
D Robert Henry Kelso - Chesapeake, VA
S Bridget Bell Kennedy - Grand Island, NY
D Michael James Kenyon - Brunswick, ME
S Emily Sue Kilen - Apple Valley, MN
S Andrew Gibeom Kim - Virginia Beach, VA
D Chandler Frederick King - Nokesville, VA
S Nicholas James King - Bethesda, MD
D Colby Samuel Ko - Brookline, MA
S Dane Francis Kozlosky - Mantua, NJ
S Isabel Kristina Krause - Allentown, PA
D Ruthvik Anil Kumar - East Windsor, NJ
S Matthew Allen Lamberjack - West Chester, PA
S Jessilyn Arlene Laney - Trophy Club, TX
S Aiden James Lang - Yuba City, CA
D Wyatt William Lapointe - Mechanicsburg, PA
S David Douglas Larkin - Snohomish, WA
S Ryan Mitchell Le - Orlando, FL
D Robert W. Leddy - Omaha, NE
S Jordan Ji-Ii Lee - Woodstock, MD
D Lucia Sol Lee - Herndon, VA
S Patrick Michael Leech - Pittsburgh, PA
S Caleb Legis - Miami, FL
D Christopher Michael Leonard - St Petersburg, FL
D Joshua Xuan Xin Lim - Singapore,
D Yen-Ting Lin - Taipei City, Taiwan
S Zachary Paul Lonsdale - Sylmar, CA
S Hannah Elizabeth Lowery - Fredericksburg, VA
D Phillip Edward Lowry III - North Ogden, UT
D Brandon Phillip Maas - Austin, TX
D Justin-Robert Petty Magallon - Tucson, AZ
D Joseph Evan Maranto - Shrewsbury, MA
S Nathan Butler Marshall - Idaho Falls, ID
D Robert Lewis Marshburn - Homer, GA
S Jake Ryan Martin - Beverly Hills, MI
S John Benjamin Martins - Mclean, VA
S Kelsie Davis Maxwell - Quantico, VA
D Ryan Francis Mcclellan - Canton, MA
S Kelson James Mccollum - Omaha, NE
S James Patrick Mcgrath - La Grange, IL
D Molly K. Mcguckin - Glenmoore, PA
D Margaret Elizabeth Mclaughlin - Erie, PA
S Berl Mclaurin - Lubbock, TX
D Alec John Mcmillan - Las Vegas, NV
S Olivia Jeanne Mcquade - North White Plains, NY
S Johni Adrian Meeks - San Diego, CA
D Jacob D. Melton - Coral Springs, FL
S Duncan Christopher Mollner - King Geroge, VA
S Meghan Michelle-Louise Moloney - Springfield, VA
S Taylor Nicole Mooers - Covina, CA
D Nicholas Thomas Morris - Scarborough, ME
D Tanner Cole Morse - Sterling, IL
S Ryan Gian-Meun Mui - Los Gatos, CA
S Stephanie Lynn Murphy - Lawrenceville, GA
S Daniel Shane Murray - Alexandria, VA
D Devin Nickolas Nathan - Redondo Beach, CA
D Clara Elizabeth Navarro - Austin, TX
D Derek An Nguyen - Torrance, CA
D Brent John Niewoehner - Annapolis, MD
S Nathan Aaron Norden - Birmingham, AL
D Alison Jean Norris - La Plata, MD
S Benjamin Nortz - Bay Village, OH
S West Martin O'Brien - Tacoma, WA
S Mackenzie Tolman Oldfield - Palos Heights, IL
S Alexis Elise Clancy Opferman - Reno, NV
D Samantha Clare Pankow - Gainesville, GA
S Steven James Pantuso - San Mateo, CA
S Christopher Louis Panuski - Davidson, NC
D Blake Neville Papet - Forest, VA
S Pierce Parlier - Oswego, IL
D Jack Liam Partlow - Middletown, DE
D Earl Umerez Pascua - Gilbert, AZ
S Andrew Patterson - Roswell, GA
S Dustin P. Pavlick - Howell, NJ
S Thomas Cady Peacher - Weston, MA
D Matthias Phelan Pecoraro - Silver Spring, MD
D Elizabeth Louise Pecsok - Chesapeake, VA
D Luis Enrique Pedrazacolon - San Juan, Puerto Ricotd>
S Nicole Peer - Nacogdoches, TX
S Michael James Pentaleri - Jacksonville, FL
S Abigail Maryrose Perdew - Stafford, VA
S Samuel Curran Pershall - Severna Park, MD
D Madina Narimanovna Petashvili - Utica, NY
S Stephen Michael Phillips - Millersville, MD
S Chelsea Redd Pixa - Alexandria, VA
D Samuele Joseph Polsinelli - Albany, NY
D Mitchell Floyd Pratt - Temple City, CA
S Brian Joseph Primeaux - Baton Rouge, LA
D Sijing Yang Qiu - Kaneohe, HI
D Andrew John Raves - Germantown, TN
S Justin Eric Reed - Bella Vista, AR
D Terry Alexander Renfro-Pihut - Austin, TX
D James Reynolds - Westfield, NJ
D Katherine Hope Reynolds - Princeton, NJ
S Major Jackson Ricke - New Albany, IN
S Chadwick Thomas Riggins - Pinson, AL
S Kyle Nicholas Ritterbeck - Cambridge, OH
D Kyle Patrick Robb - Coto De Caza, CA
S Matthew Alan Robbins - Linville, VA
S Joseph Daniel Roberts - Tulsa, OK
D Helen Carolyn Robertson - Pelham, NY
S Robert Lawrence Roper - Kingston, Jamaica
D Katherine Elizabeth Ryall - Colorado Springs, CO
S Stephen M. Sabatini - Morganville, NJ
S Michael Sagan - Columbia, NJ
S George Joseph Saker - Bloomfield Hills, MI
S Austin Alexander Sanabria - Miami, FL
S Daniel Siruno Savella II - Santa Fe Springs, CA
D Chase Webb Sax - Cary, NC
S Kevin James Saxton - Wyoming, MI
D Bradley David Scheiner - Windsor, CA
S Philip Charles Stephen Schwarting - Smithfield, VA
D Mary Cathryn Scully - Fairfax Station, VA
S Erin Candace Seiffert - Glen Gardner, NJ
D Jacob Kenneth Sellinger - Charlotte, NC
D Mark P. Serbent - Waterville, ME
D Dustin Tyler Shackleford - Baltimore, MD
D James Melvin Shadow III - Goose Creek, SC
D Samuel Arun Shalov - Avon Lake, OH
S Tori Ann Sharpe - Sun Prairie, WI
D John David Sheehy - New Milford, CT
S Katelyn Lee Shinavski - Elizabeth, PA
S Ryan Michael Shows - Peterborough, NH
S Timothy Cheston Shutack - Parker, CO
D Joseph James Simpson - Benson, AZ
S Michael Alan Smallberg - Northridge, CA
S James Alfred Smith Jr. - Walbridge, OH
D Patrick Brigden Snow - San Diego, CA
S Andrew William Snyder - King George, VA
S Morgan Avery Speight - Winston Salem, NC
D Ryan Clybourne Speir - Burr Ridge, IL
S Eric Paul Spero - East Syracuse, NY
D Charles W. Stabler - Ocala, FL
S Quinn Robert Stanley - Cary, NC
S Evan James Stargel - Barbourville, KY
S Paige Kathryn Stateler - Marissa, IL
S Trevor William Stefanski - North Stonington, CT
D Kaden John Steingruber - Meridian, ID
D Ryan Lee Stellhorn - O'Fallon, MO
S Robert Lynn Stroup - Fort Worth, TX
S Luke Robert Sullivan - Reading, MA
D Frederick George Sutton - Wayzata, MN
D Scott James Swegle - West Des Moines, IA
D Miki James Szabo - Lyndhurst, OH
D James Patrick Talisse - New York, NY
S Connor Jeffry Tallman - Lake Oswego, OR
D Piper Roland Thaler - Metamora, MI
D Daniel Michael Tilghman - Exton, PA
S David Tyler Tossavainen - Fleming Island, FL
D Victor Vinh Truong - Garland, TX
S Emily Ann Tucker - Rochester, NY
D Sara Katelyn Tumbas - Valparaiso, IN
S Michael Thomas Usoz - Los Gatos, CA
S Madison Elizabeth Vachris - Southborough, MA
S Austin Van Dellen - Wauwatosa, WI
S Daniel Vegel - Southlake, TX
S Kathryn Amber Viado - Gambrills, MD
S John Gabriel Victoria - Alexandria, VA
S Brett Andrew Voss - Jefferson City, MO
S Yanni Demetrios Vrotsos - Titusville, FL
D Noah Edward Wachlin - Camas, WA
S William Renny Walker - Stevenson Ranch, CA
D Matthew Christopher Walsh - Southborough, MA
D John Robert Walter - Lake Mary, FL
S Allen Anlun Wang - Sammamish, WA
S Stephen James Ward - Flower Mound, TX
S Thomas Morgan Warner - Needham, MA
S Ryan Russell Waterman - Virginia Beach, VA
S Charles Keenan Webb - Los Gatos, CA
D Malcolm Versell White Jr. - Virginia Beach, VA
S Robert Miles Whitlock - Suwanee, GA
D Rachel Ann Wible - York, PA
D Nicholas Parker Wilcox - Warner Robins, GA
D Jordan Robert Wilhelm-Wenzel - Ashburn, VA
D Nathan Matthew Williams - Crab Orchard, KY
S Samuel Sumner Williams - Warren Center, PA
S Sean Patrick Williamson - Bay Village, OH
S Thomas Jedidiah Wilson - San Lorenzo, CA
S Jacob Reed Wirz - Ooltewah, TN
S Kenneth Charles Wise - Eldersburg, MD
S Eric Steven Wolf - Cleveland, TN
S Evan Adler Wray - Fullerton, CA
S Justin Albert Yu - Silver Spring, MD
D Nina Yu - Warwick, RI
S Justin Brandon Zemser - Rockaway Beach, NY
S Andrew Anyuan Zhao - Pittsburg, CA
Back to top